Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kínai Üvegtészta fogyókúra...

Kínai Üvegtészta fogyókúra ideje alatt?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy ha már nagyon nem bírom tészta nélkül ez a fajta tészta mennyire hízlal? Vagy nincs sok különbség pl. egy durum tészta is alkalmas fogyókúra idején? Vagy felejtsem el mindkettőt? :)
2013. szept. 26. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyel neha tesztat, ha kivanod. Ha lehet durum vagy tk lisztbol keszultet (nem azert mert kevesebb kcal van benne, hanem mert utana kesobb leszel ehes-jobban laktat). En a fogyokuram ideje alatt is ettem, mindent, amit kivantam, persze keveset es gyonyoruen lement 27 kilo. A mennyisegre figyelj oda, na meg persze azert este mar ne egyel bundaskenyeret meg pizzat, de heti 1x boven belefer egy kis adag milanoi (en foetelekbol altalaban 200-250-max 300 gr-nyit szoktam enni)
2013. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rizs. Gluténmentes, alkalmanként valószínűleg belefér, akkor ha egyébként is gluténmentesen eszel, akkor van értelme.
2013. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!