Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most a tej az jó vagy rossz...

Most a tej az jó vagy rossz dolog diétánál?

Figyelt kérdés
gondoltam tolom a zabpelyhet reggelire (még nem próbáltam), de hát azt kell valamivel szóval gondolom vagy tej vagy natur joghurt. De a tej az biztosan tele van szénhidráttal, ha jól emlékszem, nem? Betolok belőle három decit naponta az lehet nem diéta, nem? jobb a joghurt?
2013. szept. 26. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A tejben nem szénhidrát van, hanem Kalcium és D vitamin. mindkettőre szüksége van a szervezetednek.
2013. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Rohadt kevés d-vitamin van a tejben, káliumból meg aligha szenved hiányt bárki is.


A tej mesébe illő. Akarsz olyan lenni mint egy szép nagy borj? Inzulinszintről hallottál már. Nézz utána a zab és a tej valamint az inzulinszint összefüggésének.

2013. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

Tápi ma zabos:)


Kedves első válaszoló! Bármilyen meglepő, a tej 100g-ban 3,4 g fehérje mellett 5,3g szénhidrát van.

2013. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Már Te is kezded? Legyen zab. Mindjárt betolok egy csokis zabos sütit :D
2013. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
49%

Off


Dehogy kezdem. Csak látom, hogy ma nem vagy top-on. Elkezdődött a suli?

2013. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

munkát keresek, ma plazmát adni voltam.. szabadidőmben nem tudok már mit kezdni.

Elmegyek verekedni egyet, elleszek én..

2013. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komoly, hogy a tej szénhidráttartalma miatt aggódsz, mikor ZABPEHELLYEL akarod enni.:D

Amúgy a reggelim nekem is így néz ki most.:)

(mondjuk én tömegnövelek, de fogyózás alatt is ettem, fogytam.. De én 50 g zabpelyhet főztem össze 2 deci tejjel.:)

2013. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem értem a zabpehely az jó, nem? ha fogyásra kell, akkor mi az arány, mennyiség tej és zab között?
2013. okt. 1. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen lehet fogyni.. péksütievéssel is. DE !


Aki gondolkodik, jó eredményt akar, egészségesen és hosszútávon, az sem tejjel, sem keményítőben dús töltelék kajával (zabbal) nem nehezíti a saját dolgát. Nem, az zab nem jó fogyáskor, a zöldségek és a húsok a jók, alapvetően. A zab eléggé más.

2013. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!