Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon édesszájúak! Hogy...

Nagyon édesszájúak! Hogy tudtatok/ tudtok ellenállni az édességeknek/ mivel váltjátok ki azokat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ha megkívánok valami édeset, pl csokit, akkor iszok egy adag fehérje turmixot. Esetleg eszek hozzá egy kicsi (de tényleg kevés) csokit. A shake is édes, telít is (3 dl), ha eszek egy nagyon kevés csokit is (de ezt sokszor el is hagyom), akkor még az édes íz iránti vágyamat is tökéletesen kielégítem.
2013. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nagyon nehezen, de úgy tudok ellenállni nekik, hogy arra gondolok, hogy csak pár másodpercig tart majd az élvezet, annyira meg se éri megenni, mint amennyire hizlal. Ezzel a módszerrel nem ettem csokit 3 hete, pedig kakaófüggő vagyok

Aszalt vagy sima gyümölcsöt eszem helyette, meg müzlit.

2013. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most pár szem szőlővel vagy egy almával. ha nincs, készítek kakaót sovány tejjel, sötét kakaóporral és édesítővel. Édes szájú vagyok, fogyizok jelenleg. Így tudom kicsit enyhíteni. De rossz mert ott a csoki a hűtőben, párom eheti... ja és puding ha szereted, sovány tejjel, édesítővel. Persze nem fél litert enni csak pohárnyit. :)
2013. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, számolom a kalóriákat és mellette sportolok. Mióta nincs tiltólista azóta már nem is kell annyira. És látom azt is hogy nem éri meg egy szelet dobos azt, hogy miatta a vacsorát ki kelljen hagynom.
2013. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A célomra koncentrálok és nem egy vacak csokira...
2013. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megeszem, mivel sportolok, ezért ez nem gond :)
2013. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is eszem néha-néha keveset, mert egyik diétám sem érte el a célját, amikor kizártam minden kísértést. Így viszont, hogy mellette rendben van az étkezésem és sportolok, 2 hónap alatt 9 kg minusz áll mögöttem.

Szóval amit szoktam pl, étcsokiba mártott mazsolából 10 g, tehát még kalóriában sem sok, és a jó kis étcsokitól még jó sokáig jó ízű lesz a szám :)

És sütöttem már klassz répatortát is, zabpehelylisztből, xilittel...így már nem is olyan "káros" :)

És egyébként pedig a szülinapomon ettem egy szelet tortát is :D

Azokon a napokon max többet mozgok :)

2013. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minek ellenállni, eszem, ha kedvem van. Sokáig egyébként nem kívántam (a glutén kihagyásakor eltűnt a kakaóvágyam), de aztán valahogy visszajött :) Mostanában sokat sütök, nem lightos sütiket persze, nálam a zsírtartalom mindig elég magas, sütinél pedig főleg (60% az teljesen normális). A szénhidrátot tudom benne minimalizálni (kivéve a csokiszószt, az csak mézzel jó), a legtöbb alkotórész (zsír, olajos mag, tojás) pedig teljesen normális ételem, miért ne egyem meg érdekesebb formában? ;)

Azért nem célom, hogy naponta egyek ilyesmit... De most ilyen korszakom van.

2013. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva, én tükörbe nézek és látom azt, hogy csak rontana a helyzeten. Mellette számolom a kalóriákat, és ahogy előttem is írta valaki nem éri meg, hogy miatta kihagyjam a vacsorát. Néha persze belefér, de tényleg mértékkel. Azt tanácsolom neked, hogy a célodra koncentrálj és ne az édességre, hogy nem ehetsz hanem arra, hogy csinos leszel :)
2013. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

úúh, készítek magamnak sült banánt, süteményeket xilittel, almát fahéjjal, ananászt eszem (imádom!!!), 70-80%-os étcsokoládét (de 2-3 óra után már ilyet nem)

Ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalt, egy csomó receptet innen nézek

[link]

2013. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!