Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált fogyókúra ötletek?...

Bevált fogyókúra ötletek? Egyedül a gyomrom nagy a kezeim lábaim stb azokkal semmi gond, de nem tudok sajnos ellenállni a finom ételnek

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig addig nem fogsz tudni normálisan fogyni :(. el kell dönteni fejbe hogy Te igen is le akarsz fogyni. Nagyon sokáig tart mire az ember ráveszi magát (magamból kiindulva). Én is már a végén naponta fogyóztam és még aznap feladtam de eldöntöttem hogy szép alakot akarok aminek az az ára hogy nem eszek ilyeneket, és az motivál hogy bármit felvehessek jól álljon ne kelljen takargatni a hasam meg stb. kitartást! hány centi vagy és hány kiló? mennyit szeretnél fogyni?
2013. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen alak azt jelenti, hogy alapból vékony és szerencsés testalkatú vagy de hagyod magad elhízni. Addig nem tudsz fogyni amég a zsíros, szénhidrát dús ételekenek nem tudsz ellenállni. Ha nemt udsz ellenállni, legalább ne zabálj be belőle.
2013. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
187 magas és hol 81-2 kg hol 80
2013. okt. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!