Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vegetáriánus módszerrel...

A vegetáriánus módszerrel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha most elhatározom, hogy 1 hónapig nem eszek húst, akkor avval lehet fogyni? Nem vagyok az a hűh de elhízott, csak 3-4 kg felesleg van rajta, viszont állandóan húst eszek és nagyon kevés zöldséget. Ha ezt megfordítom akkor talán eltűnik az a pár kg felesleg?

2013. okt. 7. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de hízni igen. Hannan veszed, hogy a hús hízlal?
2013. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy próbát megér, az biztos, hogy az emésztésed könnyebb és gyorsabb lesz ha kiiktatod a húst, lehet kis hasmenést is tapasztalni fogsz.
2013. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan táplálkozol. Ha a hús elhagyását nem pl. sok tejtermék és péksütemény stb. fogyasztással kompenzálod, akkor nem hízol el. A növényi táplálékon legyen elsősorban a hangsúly.
2013. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Péksütemény? ezt hol tanultad? agyam eldobom
2013. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja a nem lemaradt. de akkor se értem, hogy a hús mióta hízlal
2013. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hússal szerintem könnyebb fogyni, bár nem vagyunk egyformák, mástól fogy könnyebben egyikünk és másikunk... De inkább a szénhidrátdús táplálkozás szokott hízáshoz vezetni (persze az se mindegy, melyik szénhidrát), amennyire tudom.


A vegetáriánus étrend roppant tág, pont úgy, mint pl. a paleo (az én étkezésem speciel a metszetükhöz áll közel, de azon belül is igen nagy a játéktér). Nem mondod meg vele, hogy milyen a makrotápanyagok aránya, mit eszel és mennyit...

Nekem többnyire vega napjaim vannak, vegetáriánus is voltam pár évig. A súlyfeleslegemen nem változtatott, miért tette volna? Az jót tett, amikor lecsökkentettem a szénhidrátot a zsír javára, de alapvetően még a saját esetemben sem tudom megmondani, mitől fogyok. Az valahogy a misztériumok témakörébe tartozik.


De lehet, hogy a Te tested jól reagál a szénhidrátra, ha már a hús-zöldség páros nem jön be, ki lehet próbálni, de szerintem ne tésztával... :)

De lehet, hogy a tested már sehogysem akar fogyni, csak Te szeretnél extra vékony lenni... Nem tudhatom.

2013. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én amióta vegetáriánus vagyok, fogytam 3 kg-t :) Ez 5 hónapja van. Bár előtte is csak akkor ettem húst, ha nagyon muszáj volt. Szóval, nem tudom..
2013. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ne ezzel fogyókúrázz!!!
2020. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!