Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakformálásra, feszesítésre...

Alakformálásra, feszesítésre jó a Callanetics torna?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Azzal kezdeném, hogy a nyáron már fogytam kalóriaszámolással és sporttal kb. 5 kg-t, elég látható a változás, mert izmosodtam is. De még nem vagyok teljesen elégedett, a hasamon és a felsőtestemen még van formálnivaló. Anyum ajánlotta ezt a tornát, mert szerinte jó alakot lehet elérni vele. Heti 2 alkalommal tudok csak eljárni, hétfőn és csütörtökön. Van így értelme?

Ja és rossz a testtartásom, és állítólag azon is segít.



2013. okt. 8. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

A rossz tartásra biztos kedvezően hat és igen, az alakodat is formálja, DE látványosabb változáshoz súlyzós és (nehezebb) saját testsúlyos edzés/torna lenne jobb.


A hasizom gyakorlatok nagyon jók a Calaneticsben, a csípőgyakorlatok is. Karizmot, mellizmot, hátizmot viszont nem nagyon lehet fejleszteni vele.

2013. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!