Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő/munka egy ilyenből...

Mennyi idő/munka egy ilyenből olyat csinálni? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

én erről a képről az elsőre hasonlítok jobban, vagy úgy valahogy a kettő között.

[link]

és egy ilyesmit szeretnék kialakítani.


2013. okt. 15. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy fél óra műtéti előkészítéssel együtt. :D

kép címe: zsírleszívás combról...

2013. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy látom nem igazán sikerült megérteni a kérdést.
2013. okt. 15. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Műtét nélkül... 1-2 év.

Persze rendszeres edzés..helyes táplálkozás.

Semmi csalás..

2013. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiiii ***** válasza:
Szerintem azért az 1-2 év az túlzás. Elegendő fél év is, nagyon maximum 1 év. Nem hinném, hogy több kéne, de persze tényleg csak akkor, ha rendesen odafigyelsz mindenre, és minden nap mozogsz.
2013. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előttem szòlòval èrtek egyet. Helyes tàplálkozással ès megfelelö edzéssel màr akàr fél èv alatt látványosan javíthatsz az alakodon.
2013. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem látványosan akar javulni hanem olyan akar lenni.

S mennyi az esélye hogy mától teljesen átáll az egészséges ételekre,s minden nap elfog menni edzeni?

Ehhez kell kis idő is míg rászokik az ember..nem megy egyről a kettőre..

2013. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyasmit, nem olyant... egyèbkènt minden nap edzeni felesleges, kell az izmoknak idő a regeneràlòdàshoz. Viszont megfelelöen igen, LEHETSÉGES elég durva eredményeket elérni. A kérdezőnek meg javaslom, hogy nézzen utána a szálkásìtò étrendnek, aerob ès sùlyzòs edzésnek, mert az a csaj a kèpen bizony nem geben, hanem nèmi izom is ad neki formát. Nem nèz ki mindenki ìgy, aki vèkony.

Amùgy meg ha fél èv után nem lesz teljesen ilyen az alakja, attol függetlenül lesz egy "vállalhatò" formàja addigra. Azt pedig sokkal szìvesebben edzi az ember, mint ha azon görcsölne h mikor fog már kinézni valahogy. Saját tapasztalat. :) Nem azért edzek hogy jòl nèzzek ki,hanem azért, hogy extrajòl. Persze ez nem volt mindig ìgy.

2013. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már lekezdtem ráállni a sűrű mozgásra, és egészségesebb táplálkozásra. Ahova tudok, gyalog megyek, heti 4x futok, és itthon is tornázok, meg suliba is felvettem egy plusz tesiórát. stbstb.
2013. okt. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!