Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyózni, nem eszek...

Elkezdtem fogyózni, nem eszek se kenyeret, se cukros italokat, helyette zöldséget puff. Rizset stb. Így fogyhatok?

Figyelt kérdés
180cm/130kg Férfi. Amennyiben igen kb mennyire számíthatok?
2013. okt. 17. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés infó. Én sem eszem kenyeret, cukrot, de még puffasztott rizst sem, s még egy csomó dolgot nem. De tudok hízni, fogyni, stagnálni is, attól függően, mit és mennyit eszem, s mennyit mozgok... Kevés az infó nagyon, de ha pontosan írnél étrendet, akkor is csak találgathatnánk, hogy hogyan reagál rá a szervezeted (kivéve, ha pl. oly kevés, hogy azzal csak fogyni lehet).
2013. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz, hogy kiiktatod az etrendedbol ezeket, a fogyokuranak biztosan jot tesz :) Ha sportolsz is mellette, rohamosan fogyni fogsz, de pontosan tenyleg csak tobb info fenyeben lehetne megmondani.
2013. okt. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!