Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vacsora volt? Nem volt...

Milyen vacsora volt? Nem volt túl sok?

Figyelt kérdés

7 után ettem mert elotte 40 percet futottam es előtte nem akarok kajalni.

Szóval: kefír( ez a 4 dobozos kiszerelésből 1 db danone márka)

1 szelet pulykamell sonka meg 1 szelet löncs gús mert elfogyott a pulykamell sonka és amúgy nem nagyon ettem hús egész nap. Egy 5 centi répa szeletelve, plusz kb ugyanennyi kígyóuborka.

Aztán ehhez sütöttem minden zsíradék nélkül egy tükörtojást és feldaraboltam. Ezt mindet összekevertem egy műzlis tálba. Ez volt a vacsorám.


Az egésznaphoz viszonyítani is lehet: reggeli: - egy aktívia (-30% cukor) joghurt plusz egy puffasztott rizses akármi. Tízórai egy almamajd 11 kor még egy. Ezen ilyen kicsi görcsök voltak. Ebéd 3 kor sikeredett. Akkor egy evőkanál rizs, 2 kínai szezánmagos csirke (db) , plusz valami vegyes zöldség salatat csináltam. És most ez a vacsora+ 40 perc futás még a számlámraírható. Szerintetek? Ja és reggel egy bögre tea egy ek. mézzel és ugyan ez este,napközben pedig víz.


A vacsorát szeretném ha értékelnétek és segítségként írtam oda a napom. :) ja és bocsánat a helyesírási hibákért,mert telefonról írtam.



2013. okt. 24. 21:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Mm az almák voltak görcsök és nem azon voltak xd.
2013. okt. 24. 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell rágódnod ilyen dolgokon. Jól esett, nem? Akkor az a lényeg. Meg ahogy elnézem, elég változatosan eszel és ráadásul ráadásul egészségesen is, ami mindenképpen jó pont.

Csak arra figyelj,hogy sose zabáld tele magad.

2013. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon alaposan leírtad, szerintem egy igen alapos ember lehetsz, vagy túlságosan rá vagy erre kattanva. Egy darab uborka az annyira semmi...

Szerintem nagyon keveset ettél, én és a párom lazán éheznénk e mellett a menü mellett, de tudom, egyesek képesek kevés evéssel fogyózni.

Meg nem mondom az étkezésed kalóriatartalmát és összetételét, de ránézve egész rendes evésnek tűnik. Ha jól érzed magad, nem vagy éhes, akkor teljesen jó, légy lazább :)

Én a mézet hagytam volna ki, de én sok zsírt és több kalóriát eszem, ami mellé kevés szénhidrát dukál, az én esetemben mindenképp...

Ha Neked ez így működik, akkor nincs gond. De erről mit sem tudunk, mert nem írtad, s nem lehet megmondani, a tapasztalat mutatja csak meg.

2013. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!