Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek én (163 cm,57 kg)...

Szerintetek én (163 cm,57 kg) mennyit tudnék leadni egy hét alatt, ha tornáznék is 30-40 percet minden nap, ezzel a fogyókúrával?

Figyelt kérdés

Az egy hetes villámdiéta a sztárok világában is igen elterjedt. A Grammy-díjas énekesnő, Christina Aquilera is ezt a módszert alkalmazza, és megjelenését látva nem eredménytelenül. A mértékletesség mindenképpen eredményre vezet, és a fogyasztható ételek listáját tekintve nem kell éhezni sem, hiszen a húsfélék, a barnarizs hosszan tartó energiaforrásnak bizonyulnak. A sárgarépa, a brokkoli, a zöldségfélék és a natúr joghurt hozzájárulnak az egészséges emésztéshez, és kitisztítják bélrendszerünket. A savasodás megelőzésére a natúr joghurt kifejezetten jó hatással van szervezetünkre.

Előfordulhat, hogy a némileg alacsonyabb kalória bevitel miatt időnként megéhezünk majd, ekkor egy kis korpás kekszet, vagy egy banánt elfogyasztva helyre állíthatjuk vércukorszintünket.


1 nap

Reggeli: 1 csésze kávé

Ebéd: 1 szelet sovány hús, gyümölcs

Vacsora: 1 alma


2 nap

Reggeli: 1 csésze kávé

Ebéd: 1 szelet sovány hús

Vacsora: 15 dkg sonka, joghurt


3 nap

Reggeli: 1 csésze kávé

Ebéd: 2 tojás, spenót, paradicsom

Vacsora: 1 szelet sovány hús, saláta


4 nap

Reggeli: 1 csésze kávé

Ebéd: 1 tojás, répa, sovány sajt

Vacsora: gyümölcs saláta, 1 gyümölcs joghurt


5 nap

Reggeli: 1 csésze kávé

Ebéd: sült zeller, 1 paradicsom, 1 mandarin

Vacsora: 1 alma


6 nap

Reggeli: 1 csésze kávé

Ebéd: 1 sült v. párolt csirkecomb, saláta

Vacsora: 2 tojás, répa


7 nap

Reggeli: 1 csésze kávé

Ebéd: fõtt v. grillezett sovány hal, paradicsom

Vacsora: 1 szelet sovány hús, saláta



2013. okt. 26. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szar... több óra éhezés után a testednek biztos, hogy csupán 1 csésze kávéra van szüksége reggel... már itt megbukik az egész.

Akkora kamuk ezek a villámdiéták.

2013. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%
Megmondom en milyen villam dietaval fogytam 1het alatt negy kilot. 169 cm 60kgval 56ra mentem le kb 6 nap alatt. Reggel tizkor ettem egy nagyobb almat, delben levest gyumolccsel, vagy valamilyen konnyebb dolgot, de azis elofordult hogy rizst ettem rantottsajttal. ha erdekel, szolj es aok azert jobb ebed otleteket is.Uzsonarra 4kor ettem salatat, sok zoldseggel, salatabol ehetsz rengeteget batran, de ne tegyel bele sajtot. es az is elofordult hogy ettem hozza ket piritost vagy yoghurtot. de yoghurtbol a naturt valaszd, piritoskenyerbol meg valami barna, magvasat. Nagyon fontos hogy sok vizet igyal, nert elosegiti a fogyast, az lenne az idealis hogy orankent megigyal egy pohar vizet, nalam ez jelentosen novelte a dieta hatasat. Sokszor amikor ehesnek erzed magad, igazabol szpmjas vagy, csak az agyad nem tudja megkulonboztetni a ket erzest. eleinte kellemetlen sokat inni, de hamar megszokod. ezen kivul en ures zoldteat ittam napi 1x, kavet meg cukor nelkul vagy edesitovel. na es negykor ettem, utana pohentem egy orat, majd otkor elmentem kocogni. Amikor elosszor elmentem azthittem husz perc utan megfogok fulladni, de nem igy volt. Egy masik lannyal mentem, az o tempojat vettem fel, olyan lassu volt, hogy szinte kenyelmetlen, de 50 percet lebirtam kocogni megallas nelkul! mivel a zsiregetes a cel, nem az erosites, ha teheted, valaki massal menj el futni es nyugodtan bszelgssetek kozben! minden nap lekocogtsm az otven percet es RENGETEGET formalt rajtam!nagyon tudom ajanlani. nehez ravenni magad de nagyon megeri. ha nem akarsz kimozdulni akkor ird be youtubera hogy fitnes blender, nagyon jo videoik vannak, kilehet valasztani hogy mennyi idod van, vagy mennyi kaloriat akarsz elegetni,kulonbozo hosszusagu es temaju tornavideok vannak. Ha ezt csinalnad ket hetig, szigoruan betartanad, szerintem siman lefogynal 52-53 kilora, foleg hogy az elso 1-2 kg az csak beltartalom teljes kiurulese, mivel keveset eszel.
2013. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsait az előttem szólónak, már ma elkezdtem, remélem tényleg sikerülni fog. :)
2013. okt. 26. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
sikerülni fog,csak közben tönkre teszed magad
2013. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sikerülhet, de az a baj hogy utána visszahízod és még néha pluszba még rá is megy 1-2 kg...
2013. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a pozitív kommenteket! :D majd igyekszem nem 100 kilóra hízni! :D
2013. okt. 27. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!