Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok?

Így lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Van 10 kg súlyfeleslegem, és a normál napi kcal bevitelem kiszámoltam, 1200 kcal lenne. Na mármost a hasammal van a gond, amire többen mondták, hogy a joghurt diéta a jó. El is kezdtem de kicsit laposnak érzem..mármint ízhiányosnak...

A lényege, hogy minden étkezés tartalmazzon joghurtot, mert segíti az emésztést és az anyagcserét ( amire nekem nagy szükségem van), és hogy nem haladhatod meg a napi 700 kcalt. Ez a legjobb diéta amit eddig be tudtam tartani, mert azonosul íz ízvilágommal, de valami még hiányzik..:/ Volt, hogy megettem mellé egy csokit is, de utána ráhagytam, mert családi ünneplés volt, torta..stb:/ Most újrakezdeném a következőképp:

Reggeli: 1 joghurt, 40 g zabpehely

tízórai: ( nem mindig, de ha igen, akkor vmi gyümölcs, vagy joghurt)

ebéd: fél fejes saláta, 1/4-ed kígyóuborka, egy paradicsom, 100g csirkemellsonka, 1dl tejföl, +kb. 1 tk olaj

uzsonna és vacsi: 1-1 joghurt

Ez 697 kcal. A kalóriabázis szerint febr. 3-án érem el a kívánt súlyomat. Persze emellé heti min. 4 órát mozognék.

Valamint szedni fogok zöld kávé tablettát.

Mit gondoltok? Sikerülhet? Esetleg egyéb tanács? :)



2013. okt. 26. 14:17
 1/7 KillBéla ***** válasza:
Ember jól vagy? Egyél inkább annyit ami a napi kalória igényedet fedezi és sportolj. Ne KOPLALJ.
2013. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez koplalás lenne? :/
2013. okt. 26. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
De még milyen koplalás...
2013. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A joghurt milyen? A többségtől észrevétlenül lehet bevinni a cukrot a szervezetbe, ami biztos nem segíti a fogyást...
2013. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
akkor egy 400 kalòriàs etrend mi? ehenhalàs? :)
2013. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ennyi kalória. Pláne kevés a bevitt fehérje,ilyen "diéta" mellett leginkább izmot fogsz veszíteni,nem zsírt. Ami meg a csirkemell sonkákat illeti,általában sosem láttak csirkét,tele vannak mindenféle mesterséges szerrel,akkor már jobban jársz egy szelet minőségi sovány hússal. A felvágottakat a diétáknál el kell felejteni. Minden esetre ezt gondold át,mert hosszú távon nem fogod tudni tartani,ráadásul rosszul összeállított a tápanyag-arány a mellett,hogy egészségtelenül kevés.
2013. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Majd javítok a terven:)
2013. nov. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!