Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen értenddel és mozgással...

Milyen értenddel és mozgással tudnék elérni ilyen alakot?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép jellemez engem a legjobban. Nincs rajtam sok felesleg, de azért mégis van egy pici. Kb úgy nézek ki,mit az első képen a hölgy,és olyan szeretnék lenni, mint a második képen. Ez mennyi idő alatt sikerülhet, úgy, hogy iskolába járok?

Reggelizek rendesen, meg általában tízóraizni is szoktam, de az ebéd általában kimarad az életemből.

Úgy szokott lenni,hogy 6:40-kor reggeli; 9:25-kor tízórai; 16:45 ebéd; 20:00 vacsora.

Nincs időm ebédelni, és nagyon sportolni sem. Bár ennek érdekében bevezettem, hogy biciklivel megyek suliba (kb 10 perc) és jövök is haza(értelemszerűen:D),hogy egy kicsit azért sportoljak is. Heti 1x járok spinningre, (pénteken 19:35-20:35), de ezen kívül nagyon nincs időm sportolni. Segítenétek,hogy mivel,hogyan érhetek el ilyen, ehez hasonló alakot?

15./L


/57 kg- 158cm/



2013. okt. 28. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fejezd be az este 8 órai evést mert baromi egészségtelen olyankor is enni. És ezzel az életkorral pár hét alatt meg is lesz az álomalak.
2013. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is. A sport szerintem kevés. 10 perc alatt tulajdonképpen be se indul a zsírégetés, ami nem baj, tök jó, hogy biciklizel, csak be kellene iktatni még valamit. Nem lehetne a heti 1 spinningből mondjuk 2?

A étkezésről: az nem jó, hogy nem ebédelsz. Iskolai étkezde? Én inkább ennék ott, aztán délután valami gyümölcs, és a 16.45-ös ebédet eltolni mondjuk egy 18.00-ás vacsorára, aztán nem már nem enni. Én így csinálnám. Olyan nincs, hogy nincs időd ebédelni, gondolom suliban van ebédszünet. A másik dolog: szépen leírtad, hogy mikor eszel, de azt nem, hogy mit és mennyit, pedig ez lenne a lényeg! Légyszi még ezt pötyögd be :) Jó lesz az, ne félj.

2013. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lenne egészségtelen 20 órakor enni?


2-3 órával lefekvés előtt KELL utoljára enni. Nem akkor LEHET, hanem akkor KELL az utolsó étkezést beiktatni, különben túl sokáig "éhezik" a szervezet és az minden, csak nem egészséges és természetesen a fogyásnak se használ!


Nem hinném, hogy egy 15 éves rögtön ágyba bújna a 20 órás vacsi után. Akkor lenne egészségtelen!

2013. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors válaszokat!

A legnagyobb baj,hogy nem tudok máskor elmenni spinningre, mert oké, hogy hazaérek 4 óra után, ebédelek és még neki állok tanulni, és suli időbe nem engedhetem meg magamnak,hogy fél 9-9 között érjek haza,mert másnap iskola.

A másik, igen van ebédszünet, 2-től 3-ig,de én ugye nem vagyok menzás,mert nem szeretem a menzai kaját, és a szüleim felesleges pénzkidobásnak tarják,ha úgysem eszem meg,(ebbe tökéletesen egyetértek velük) helyette inkább csomagolnak kaját,amit nincs iőm megenni. Amikor ebédszünet van,akkor nekünk 14:05-kor van vége az utolsó óránknak és nekem kezdődnek a különórák. (zeneiskola, kamara,fuvolaóra,külön,angol,matek,hittan,magyar-,matek szakkör)És a legtöbb iskolán kívül van,úgyhogy oda időbe indulnom kell hogy odaérjek.(természetesen biciklivel,ezt kifelejtettem)

Szóval nincs időm ebédelni. Maximum nagyon ritkán. A vacsorával is próbálkoztam, hogy előbbre hozom, de akkor még nem igazán vagyok éhes, viszont ha nem eszem vacsit,akkor meg felkelek éjjel,hogy éhes vagyok, és olyankor meg még egészségtelenebb enni.

Nagyon figyelek arra,hogy naponta 4x-5x egyek, "minőségi" kaját. Tehát reggelim általában zabkása vagy sülttojás, melegszendvics esetleg virsli + gyümölcs és rengeteg víz. Tehát figyelek arra,hogy tápanyagban gazdag ételeket fogyasszak. A tízóraim egy szezonális gyümölcs (mostanában leginkább alma)+ egy Jó Reggelt! mézes mogyorós keksz. Az ebédem valamilyen húsből és köretből áll,ritkán eszek levest. ( a mai ebédem például natúr sült hal olivaolajban, párolt zöldségekkel) Aztán a vacsorám pedig egy joghurt+gyümölcs illetve ha anyu szokott sütni valamit akkor azt. (pl. túrós palacsinta, gofri,rántottsajt...)+ a barátok közt alatt kakaó<3

Tehát arra mindig nagyon figyelek, hogy tápanyagban kazdag ételeket fogyasszak, megfelelő adagokban. Persze, nem azt mondom,hogy sosem eszem csokit,chipset, de ritkán.

Van úgy,hogy rámtör a zabálhatnák és akkor zacskószámra tolom befelé a nasikat, de ez 100-ből kb 2x fordul elő.:)

Most az őszi szünteben minden étkezésre van időm és most sportolásra is, de suli időben nincs. Mit csinálhatnék még?

2013. okt. 28. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából ezt az alakot nem nehéz elérni, hamar sikerülne neked.

A hölgy a képen nem igazán izmos. Szerintem leadsz 7 kg-t, maximum 10-et, és simán meglesz.


Ehhez még szerintem különösebben szálkásító étrend se kéne, bár ez lenne a legcélszerűbb.

Szimplán figyelj a magas fehérjére. (sok husi, tojás, hal, este túró)

És a kevés szénhidrátra.


Azért azt mondom, hogy olvasd el ezt: [link]


Ehhez hasonlót kéne kialakítanod:

[link]


Plusz nem ártana, ha hetente minimum 3-4x el tudnál menni biciklizni 1 órát.:)

2013. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és igen. Felejtsd el a 6 után nem evést, hülyeség.

Súlytartáskor is volt, hogy 9kor vacsiztam. (nem híztam)

Persze nem mindegy, hogy mit eszel. Jobb, ha akkor már nem nagyon eszel ch-t.


A kakaót, chipset, gyümölcsös joghurtot ki kéne lőnöd egy időre. És a gyümölcs se diétás, de ha benne van a ch keretben, akkor egye fene. Egy almától nem lesz semmi bajod.

2013. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ne egyél reggel és amikor hazaérsz akkor egyél...én is így fogytam 7 kilót 1 hét alatt:))
2013. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!