Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ereztek, mikor du/este...

Mit ereztek, mikor du/este sportra (edzes, uszas, futas stb) menet latjatok a sok embert, aki tömi magaba a sok egeszsegtelen kajat?

Figyelt kérdés

Olyan környeken lakom, ahol a kondi fele menet sok etterem mellett megyek el. Es hat ugye latom a sok embert, aki eppen jot vacsorazik, mig en lelkiekben a szenvedesre keszülök fel.

Ti ilyenkor mit ereztek? Irigylitek öket? Mergesek vagytok, amiert ök megtehetik? Büszkek vagytok magatokra? Vagy erzelem nelkül veszitek tudomasul öket?

Csak kivancsi vagyok, ki hogy latja a dolgot. :)


2013. okt. 28. 20:46
 1/5 anonim válasza:
Elképzelem, hogy mit fogok enni edzés után. Jó kis motiváció :)
2013. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj nekem is szokott hasonló lenni. Én inkább mondhatni büszke vagyok magamra, bár egy szintig néha frusztrál, ahogy tömik a fejüket mindenféle szeméttel. Igazából csak az zavar, hogy mennyire nem tudatosan esznek, és nem is foglalkoznak azzal, hogy a szervezetüknek igazából tök másra lenne szüksége.

Ez van, amikor látom a boltban, hogy veszik a péksütiket, a csokit, a jégkrémet.

Nem vagyok kövér, nem félek a hízástól, de akkor se enném ezeket.:)

De igen, inkább büszke vagyok magamra, mikor beállok a boltban a sorba a kis rozskenyeremmel, salátámmal, csirkemell sonkámmal. Előttem meg csávó 6 doboz energiaitallal.:)


Az edzést meg rossz, ha szenvedésnek fogod fel.:D

2013. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem látok embereket s nem járok kondizni, de el tudom képzelni a dolgot.

Mit irigyelnék tőlük? Teljesen jó és az övéknél egészségesebb ételeket eszem. Már ha valóban egészségteleneket esznek s nem lazacot spárgával, amit azért picit irigyelnék :D


De ha számodra az edzés szenvedés, akkor valamit nem jól csinálsz. Oké, van benne fájdalom is (én szolid és óvatos vagyok, nekem inkább másnap, de volt már, hogy harmadnak is éreztem azokat az izmaimat, amiket még soha... kezdő vagyok, látszik? :D), de nem az a meghatározó. Nem JÓ edzeni? Én odáig vagyok magamtól, hogy rávettem magam, meg különben is :D Pöpec saját kis súlyzóim vannak, meg minden. Szerintem roppant érdekes edzeni, ha az ember eddig nem tette... S nyilván azért teszed, mert megéri, ott a mérleg másik serpenyője is a mérlegnek, ha valamiért a szenvedés is jut az eszedbe...

2013. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A "szenvedes"t inkabb csak atvitt ertelemben irtam, valojaban elvezem az edzest. :)

Csak neha olyan nehez ravenni magam, föleg mikor latom, hogy masoknak a sok egeszsegtelen kaja ellenere is elfogadhato alkatuk van...:/

2013. okt. 29. 15:02
 5/5 anonim válasza:
Vegyes. Kicsit rossz, mert valljuk be: a szemét kaja finom. Nekem legalább is sajnos ízlik xD De, tudom, hogy csak tönkreteszem magam vele. Ez nem jelenti azt, hogy soha nem eszek gyorskaját, de nem minden nap eszem, sőt, nem is minden héten. Viszont azzal, hogy eltolom a fenekem edzeni és egészségesen eszem magamnak teszek jót, egészségesebb leszek, tudok lépcsőzni és sprintelni a busz után, anélkül, hogy meghalnék, jobban nézek ki, ami azért nem elhanyagolható szempont, mert az ember hiú és összességében csak nyerek az egészséges életmóddal.
2014. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!