Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mas is erzi ugy, hogy hiaba...

Mas is erzi ugy, hogy hiaba fog lefogyni X kg-t, akkor se lesz csinos, mert egyszerüen genetikailag h. lye alakja van?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok, a legtöbb, ami voltam, 80 kg volt. Most vagyok 66. Persze, vekonyabb vagyok, de valahogy megse latom magam csinosnak. Lapos hatsot örököltem, szeles csipöt, es a melleim se tetszenek. Ugy erzem, hiaba fogynek le 58ra, ami nekem alomsuly, akkor se leszek elegedett magammal...

Van meg valaki igy?


2013. nov. 2. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Nekem a fenekem hatalmas. Nem olyan régen kezdtem el fogyózni, mert meguntam, hogy 75-76 kg vagyok, miközben pár éve 56-58 kg voltam.

Most 68 kg-nál gondolkoztam el rajta, hogy mikor 48 kg voltam, nekem akkor is nagy fenekem volt...

Persze emiatt nem adom fel, hogy lefogyjak, de arról, hogy valaha fokhagymagerezd fenekem lesz, már végleg letettem.

2013. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok 100kg voltam, jelenleg 78 kg-nál járok (63 a cél)...de még mindig 100kg-snak látom magam a tükörben :(
2013. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezért lettem anorexiás bordáim kikandikáltak se mellem se fenekem dea hasam még mindig nagy volt 177 50kilósan is 46-47kilósan volt csak lapos hasam...
2013. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én régen nagyon sokáig gondoltam ezt. (amikor még nagydarab voltam)

Néztem a csajokat a korosztályban, akik tök csinosak, vékony derék, vékony lábak, stb.

Azt hittem,én sose lehetek ilyen, hogy ha lefogynék, akkor se.

Nos, lefogytam. Volt 63 cm-es derekam, 90-es csípőhöz. Ez egy 70%-os, állítólag "tökéletes" arány.:)

Azt hittem sose lesz jó fenekem. Igaz az most sincs, de dolgozom az ügyön, és ha 1 év kell a jó fenékhez, akkor annyi, de én akkor is megcsinálom.

Szerintem mindenkiből ki lehet alkatilag hozni a maximumot úgy, hogy állati csinos legyen.:)


Ne a kg legyen a mérvadó, hanem a tükör.:)

2013. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásítani kell lányoo. Egy szép izmos kerek fenék, hosszú szálkás combok, lapos feszes has így érhető el igazán. Lehet hogy leszel 65 kg, de ugye az izom nehezebb mint a zsír. De csak így lehet igazán szép testet elérni.
2013. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

A "genetikailag h.lye alak" nem más, mint az esztelen kajálások és fogyókúrák, valamint a kemény sport hiányának a következménye.

Bocs, lányok, de ez van, vagy elfogadjátok és akkor tehettek ellene (érte, mármint a jó alakért), vagy egész életetekben tényleg sz.ar alakotok lesz.

Persze igaz ez a férfiakra is...


Én még nem láttam olyan embert (férfit vagy nőt, fiút vagy lányt, bácsit vagy nénit, mindegy a nem és az életkor), aki ha betartotta az egészséges (sportolói) étrend alapjait és keményen sportolt mellette (főleg súlyzós edzéseket végzett, mellette kardiózott), az fél-1 éven belül ne ért volna el szemmel látható eredményt, ill. 1-2 éven belül az áhított alakot.


Úgyhogy félre a h.ülye kifogásokkal, hajrá!

2013. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem érzem úgy. Sport a kulcs. Lehet, hogy nem lesz tőle nagyobb melled, de a mell körüli izmokat is lehet edzeni (nem fog tőle elfogyni, ha erősítesz), aztán ott a has, fenék, lábak, karok, mindenre lehet edzeni, és bárkinek lehet jó feneke, ami legalább ugyanolyan jó dolog, mint ha jó a melle valakinek, ha nem még jobb. Jó persze van akinek könnyebb elérni amit akar, de senkinek se lehetetlen. Csak helyesen kell edzeni és nem egyoldalú diétával fogyni, hanem sok fehérjével, zöldséggel, némi gyümölccsel és teljes kiőrlésű pékárukkal (reggel/délelőtt fogyasztva) És persze sok, sok, sok víz. Sok sikert!:) Gondolj arra, hogy messze nem lehetetlen:))
2013. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen, sport, mozgás, ez az igazi recept

Értsétek meg, hogy tulajdonképpen genetika nem létezik, az van, hogy a szociális szokások miatt eszed azt, amit, csinálod azt, amit, azért sportolsz és azért nem, azért vagy tisztában a dolgokkal és azért nem

kemény munkával és életmóddal bármit elérhetsz, olyan kerek és feszes segget formálhatsz magadnak, hogy tátva marad a szájuk

2013. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, öszinten szolva, gyerekkent nem igazan erdekelt az egesz, ettem es nem sportoltam. De most januarban beiratkoztam egy kondiba, es rendszeresen jarok, meg is szerettem. Szoval teszek erte.

Remelem, hogy igazatok van, es a vegen csak lesz eredmenye...:)

(Amugy a genetikat ugy ertettem, hogy apanak is ugyanolyan lapos hatsoja van, mint nekem, pedig vilag eleteben kemeny fizikai munkat vegzett...:S)

2013. nov. 3. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, jöttek a nőklapján meg storimagazinon nevelkedettek és jól lepontozták azokat, akik megírták az igazságot.

Nem baj, nekik nem ártottak vele.

Csak magukat csapják be, ha azt hiszik, hogy nem tehetnek semmit a jó alakért, szenvedjenek csak egész életükben a sz.ar alakjuk miatt, elég nagy büntetés az.

2013. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!