Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilo lehet a képen...

Hány kilo lehet a képen szereplo no?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



170cm magas a no



2013. nov. 2. 19:39
1 2
 1/15 anonim válasza:

62-67 kg, normális testalkat.


Sok sikert ha ilyenre szeretnél lefogyni, teljesen egészséges dolog.

2013. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is minimum 60 kg-ot tippelnék.
2013. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem 58kg.
2013. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Max 60de szerintem nincs annyi
2013. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57-60 kg közé tippelném.
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van 60.
2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60körül, de megsúgom neked, hogy ehhez az alakhoz nem fogyni kell hanem izmot építeni. 60kg-s zsíros nő sosem fog ilyen feszes lenni.
2013. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
42%

De gondolom Carmen nem pörköltön él meg fehér kenyéren...nyilvánvalóan van egy gazdag fa$zija amivel salátákat zabál meg egészséges ételeket és ezért tudja megtartani azt hogy ilyen alakja legyen plusz nem stresszes élhetetlen országban kell élnie.


Amellett meg gondolom eljárhat squashre, lovagolni, teniszezni stb...


Nem mindegy, hogy az ember milyen anyagi körülmények között nevelkedik fel.


bocs de ez az irónia kicsit kicsúszott a számból.


Igen irigy vagyok rá, mert nem kell olyan országban élnie, ahol a kormány azzal népszerűsíti magát, hogy csökkent a munkanélküliek száma, miközben ultimátumot adtak a regisztrált munkanélkülieknek, vagy elfogadod a 8 órás falanszter kapirgálást vagy 1 évig le se toljuk hogy mi van veled.


És akkor most merjen valaki konteóhívőnek tartani, nem hiszem el hogy nincs háttérhatalom, mert egész biztos hogy Orbán Viktorka meg Matolcsy Gyurika nem ilyen okos hogy ezt ilyen jól kifundálja, hogy hogyan lehet rabszolga sorsra juttatni közel fél millió állampolgárt Magyarországon.


Adócsökkentés kellene és munkahelyteremtés, amíg ez nincs jövedelmi ráta sem fog emelkedni. (Mert az embereknek nincs pénzük megvenni a 250 ft-os liter tejet meg a 270 ft-os (fehér kenyeret) vagy a 400 ft-os (40dkg-s rozskenyeret)


Lehet hogy szociológiából 4-es vagyok, de közgazdaságtanból viszont 5-ös. Ja és nem nem vagyok közgazdász, mert a kedves urunk királyunk Orbán Viktorka elvette a lehetőséget a felsőoktatásba való jutástól, azzal hogy kitalálta az emelt szintű érettségit, aztán hiába voltál te kitűnő a gimibe, meg hiába van kitünő középszintü érettségid le se xarnak.


ad 2 ha nincs pénzed külön tanárhoz járni matek órákra és angol órákra, akkor lehetsz te akármilyen okos, ha az aritmetikát, kombinatorikát, deriválást, és határértéket plusz egy kis számelmélet nem vágod, úgy megbuksz emelt szintű matekon mint a huszonegy.


Röhej volt a 2013-as informatika emelt szintű érettségi is.

Nem érdekes hogy a szerencsétlen diák, azért jelentkezik mérnök informatikára hogy megtanuljon programozni, nem , jól szivassuk meg emelt infon programozással.


idióta kormány! xar az oktatási rendszer!

2013. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, elhiszem, hogy vannak pronlémáid/problémáink, de, mintha nem a kérdésre válaszoltál volna. Egyébként is, mindenre lehet kifogásokat találni, ha akarja, csinálja. Pont.
2013. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az 1. és 8. válaszoló voltam, csak kifejtettem a mondandóm, nincsenek problémáim, hanem nincsen megélhetésem/munkalehetőségem, a közmunkát meg csináljon az aki leakarja járatni magát mások előtt a véleményem ez róla.
2013. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!