Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jó ez reggelinek? 4...

Mennyire jó ez reggelinek? 4 tojásból 1 hagymából olaj nélkül rántotta 5 szelet csirkemell sonka, és csalamádé hozzá? Innivaló: víz

Figyelt kérdés
Bnőm megijesztett h elrontom a diétám mert h ez nagyon zsíros meg nem fogyis, ő reggelre müzlit eszik banánnal meg délben krumplifőzeléket csirkemellel, meg dnone minden nap yoghurtot fog epreset vacsira 1db ot. Én vacsira eszek legközelebb mert nem tudok enni addig, kőrözöttet fogok 1 paradicsommal, meg csirkemellsonkával, alma közbe uzsira. Holnap fogok zöldséglevest meg csirkemellet vegyes zöldségekkel, reggelire meg kefírt, most ez így nem jó?
2013. nov. 6. 13:48
 1/6 SimkoL válasza:
100%
Ekkora adag reggeli egy kapás embernek is elég :)
2013. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit változtassak? Azért volt 4 a tojás, mert ma kivételesen a reggeli elmaradt és ez egy olyan reggeli ebéd volt, tizórai egy kis dió volt.
2013. nov. 6. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

#1: Estig ez szerinted sok? Hmmm.


Kérdező, barátnődnek mondhatod, hogy ő meg szénhidráttal tömi magát, ami különösen nem fogyis :D Valamivel több igazság van benne, mint amit ő mondott...


Szerintem nem csinálod rosszul... Egyesek belekötnének a tejtermékekbe, én tartózkodom. Személy szerint zsírban sütném a tojást, legalább lenne egy kis plusz kalória, hogy bírd estig, de ugyebár nem tudom, Neked mennyi kell.

Ahogy elnézem, szénhidrátban eléggé visszafogott a táplálkozásod, úgyhogy ha sok zsírt ennél, az se lenne gond. A szénhidrátszegény, zsírdús táplálkozás elég hatékony fogyáshoz...

Barátnőd azt nem mondta, hogy össze fogsz esni ennyi szénhidráttal s egyél gabonát? Mert azt is szokták. A szénhidrátigény emberfüggő, de zöldségből és gyümölcsből eleget be lehet vinni, normál esetben mindenképp. A sportolás más tészta, persze azt is lehet minimális szénhidráttal, de az már trükkösebb és bizonyára nem akárkinek való.

2013. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Müzli banánnal nagyon nem fogyókúrás.:D

A tied sokkal inkább az volt.

Krumplifőzelék szintén nem, a joghurt se, mert tele van cukorral.

Amúgy reggel vihetnél be egy kis szénhidrátot, mondjuk teljes kiörlésű kenyeret a rántotta mellé. Ha ennyire nem eszel ch-t, akkor teljesen jó.

2013. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm a bíztatást, ha edzési napon vagyok aznap szoktam enni reggel egy szelet kenyeret, meg akkor tizorai uzsi is több zöldség és gyümi, esetleg egy kis rizs is le szokott menni, nem régen kezdtem el, ha nem lesz eredménye akkor átalakítom :)
2013. nov. 6. 15:08
 6/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Kérdező te vagy az ügyesebb, nyugodj meg. Én még a helyedben a tojás alá tennék, egy 6-7 deka szalonnát, hogy jobban csússzon a dolog. Sokkal jobban laksz tőle.
2013. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!