Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de mindig...

Fogyni szeretnék, de mindig éhes vagyok. Így, hogy lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 11:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk tolj 5 tojásból egy rántották egy evőkanál zsírral, sok hagymával, zöldségekkel.


Kérlek, írd meg mit tapasztalsz, mennyire vagy éhes mellette, mikor éhezel meg legközelebb utána.

2013. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Lassan felszívódó szénhidrátokat kell enni, attól nem leszel éhes.

De ha unalomból eszel, az más kérdés.

2013. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

Zöldségeket? De zsír nélkül mondjuk én nem tudok jóllakni lassú ch-val sem :)

Persze ki hogy van ezzel.. :)

2013. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Rántottából bármennyit megtudok enni.Zöldség,gyümölcstől csak megéhezem.Soha sem tudok jól lakni.
2013. nov. 8. 12:02
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Akkor legyen 10 tojás, 2 ek. kókusz vagy sertészsírral. Hajrá. Epeköved nem lesz utána, ha így indítod a napot az biztos. Én bele sütném a hagymát, de zellert, cukkinit is csíkoznék bele. Akár céklát, paprikát, paradicsomot is.


Ha ezzel nem laksz jól 4-5 órára, akkor semmivel. Jaa, és persze szalonna is menjen bele. Szalonnás, ZSÍROS 10 tojásos rántotta elég kell legyen bárkinek hosszabb időre. Mire ezt megemészted, ez hosszú órákon át zsír- és aminosavakkal látja el a szervezetedet, ilyen kaja mellett legfeljebb pszichés éhség lehet (azaz megszoktad hogy sok szénhidrátot eszel, és megszokás miatt éhes vagy). De a szokások szerencsére megváltoztathatók.

2013. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Idővel a szervezeted megszokja a kevesebb mennyiséget! Ehhez persze kell úgy 4-5 hét. Utána nem is fogsz tudni annyit enni mint ezelőtt!

Legalább is én ezt tapasztaltam.

2013. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Igyál rengeteg vizet(akár 5 litert naponta)

Ha emellett is megéhezel...na az már valami :)

2013. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak megszokásból ennél!

Én is olyan vagyok, hogy bármennyit képes vagyok magamba tömni mégsincs teltségérzetem.

Nem könnyű, de az egyetlen módja, ha tudatosan kiszámolod, hogy hány óránként kellene enned és ahhoz tartod magad. A közte lévő időben pedig TILOS a nassolás! Iszonyú nehéz, de önfegyelemmel és akarttal elérhető a kívánt eredmény.

2013. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha én megenném ezt a rántottát,akkor már rég kövérebb lennk,mivel a levegőtől is hízok.Epekővem sajna van.Napona körülbelül két litert iszok meg,de ígyis egyfolytában vécére járok.
2013. nov. 8. 12:33
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, egy jó adag (1-1,5 dl zabpehely) zabkása után én hosszú órákig nem vagyok éhes...De ha csak pár kanál zabpelyhet keversz a rántottádhoz, az is jó, szerintem laktató.
2013. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!