Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúráról szeretnék tanácso...

Norika996 kérdése:

Fogyókúráról szeretnék tanácsokat kérni! Ez beválhat? Többi, lent!

Figyelt kérdés
165cm és 60-61 kg. Szeretnék megszabadulni kb 5-6kg-tól. Nem érzem jól magam a bőrömben.Igazából csak a hasammal van probléma. Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés,és hogy több kalóriát kell elégetni mint bevinni a szervezetbe. Az a baj hogy a suli miatt alig marad valamire időm. fáradt is vagyok állandóan miatta,és ha eltüdnék menni futni, ,azt is csak kedden és hétvégén tudnám beiktatni+egyik héten csütörtökön. és az nem kevés? édességet kólát megvonok magamtól,és amit eszek,annak is, csak a felét,keveset sokszor. este pedig semmi nehéz, étel..Kenyeret sem nagyon szeretnék enni, de muszály vagyok, a suli miatt.. 1 nap max eggyet megenni.. naponta 2-3liter folyadék,amennyit csak birok. :) mozgásnak: futás(kezdetnek 25perc,aztán folyamatosan növelni) 50gugolásra gondoltam, és kezdetnek, vagy 25-30felülés. Tudom hogy a heti 0,5-1kg az egészséges. Az lenne a kérdésem, hogyha sportolók, és kalóriát égetek, azt muszály vissza enni? ha nem eszem vissza akkor nincs meg a napi, kalória bevitelem, és raktározni fog a szervezetem? Tanácsok, vélemények? előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. nov. 13. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már úgy mondod az elején hogy MUSZÁJ akkor a fogyókúra nem fog működni. Semmi sem muszáJ.

Egy biztos.

Helyi zsírégetés nincs. Ha nem étkezel megfelelően, ha nem sportolsz akkor nincs fogyás sem.

A heti 2 nap 20-30 perces futás kevés.

Ahogy Albert Einstein mondta:

" “Ne mondd, hogy nincs időd semmire! A te napod sem rövidebb mint Michelangelo, Pasteur, Teréz anya, Leonardo da Vinci, Albert Einstein vagy Jézus napja!”


Vagyis idő lehetne rá ha nagyon akarnád!

Napi 40 perc torna netezés vagy tévénézés helyett.

Több sport kell.

Az étkezés sem jó. Egyél egy nap többször de keveset.

Ha nem étkezel rendesen akkor a szervezeted raktározni fog.

2013. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább izmot kéne magadra szedned, különben akkor is látni fogod a hasad, ha leadtad azt a 6 kilót.
2013. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!