Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fógyókúrások! Nektek milyen a...

Fógyókúrások! Nektek milyen a napi étrendetek?

Figyelt kérdés
Írjátok le,kíváncsi lennék rá és előre is köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 16. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! En mar igazabol csak 1-2 kilot szeretnek fogyni, utanapedig megtartani az elert eredmenyt (1 ev: -28kg).


Ma (nem volt tul fogyokuras)

Reggel egy tejeskavet ittam

10 korul ettem 2 db wasa kenyeret, szalamival, kigyoubival

Ebed: sult kacsacomb(150gr)+ parolt lilakaposzta (150gr)

Uzsi: grapefruit

Vacsit elfelejtettem enni, nemreg ertem haza es ilyenkor mar nem eszem :)


De amit altalaban hetkoznapokon eszem:

R: tejeskave

T: Nestle fitness muzli 2dl tejjel v. zabkasa (kokusszal, aszalt v friss gyumolccsel) v. 1-2 szelet rozskenyer/wasa kenyer sonkaval es zoldseggel

E: altalaban szarnyas (csirke, pulyka, kacsa mell-comb), parolt zoldseggel v barnarizzsel, tonhalsalata, ilyesmi...

U: joghurt v gyumolcs (1db)

V: fott tojas/tojasrantotta (zsiradek nelkul, gombaval, hagymaval, sonkaval, tonhallal) v parolt zoldseg v szoktam nyers zoldseget osszevagni hosszukas darabokra es natur joghurtbol csinalok hozza fokhagymas martogatost


Probaltam tobb variaciot leirni. Arra figyelj, ha kenyeret, tesztafeleket (lisztes dolgokat) keruld, vagy max reggelire/delelott egyel + sok folyadek!!

2013. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú, hát ahogy rémlik...

Reggel zabkása, 60g zabpehelyből, 2 dl zsírszegény tejből. Bele valami gyümölcs, kis mogyoró, mazsola, mandula, ilyesmi.

Tízóraira gyümölcs egy joghurttal vagy kefirrel.

Ebégre grillezett csirke, jó sok salátával.

Uzsira egy kis hal/tojás, párolt zöldséggel.

Vacsira meg túró almával, fahéjjal, és szintén valami magokkal.

2013. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!