Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek most egy kis müzlistáln...

Ehetek most egy kis müzlistálnyi kukoricapelyhet tejjel?

Figyelt kérdés
Most végeztem az edzéssel és nagyon megéheztem.
2013. nov. 16. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen naturan.
2013. nov. 16. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Este majdnem 10-kor? Hááát inkább kapj be két szelet sonkát ha van otthon. A Tej meg a kukoricapely igen ütős ilyen későn. Gondolom nem akarsz 300-350 kalóriát bevinni pluszban éjszakára. :)
2013. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké :D meggyőztél :D akkor sonka lesz :D köszi a választ :D
2013. nov. 16. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Persze, én meg majd fogyok helyetted. Vagy inkább tartom a súlyom.


Végtére is a tejjel a kisbocit hizlalják, a kukoricával pedig a sertést. Logikus, hogy ezt kell enned.

2013. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Az utolsó marha okosnak képzeli magát, na mindegy. Kérdező, belefér a napi kalóriaszükségletbe vagy nem? A kalória meg a szénhidrát reggel is pont annyira hizlal, mint eset, nincs különbség. Fogyni meg akkor lehet, ha kalóriadeficit van. Ha sonkából viszed be a szükségleteden felüli kalóriát, ugyanúgy hízol, mint a tejtől meg a kukoricapehelytől.
2013. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem kötekedésből de nem mindegy.

Két szelet sonka 24 kcal. Szinte semmi mégis elalszik rendesen mert nem lesz tőle üres a gyomra. Ja, és ez tiszta fehérje.


A műzli meg a tej= cukor, szénhidrát, zsír. És a második válaszolónak, akit le nagyokosoztál, igaza van. (Lehet, hogy bunkó, de legalább nem csak okoskodik.)


:) Bocsi kérdező, nem kötekedni akartam.

2013. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"okosnak képzeli magát"


Tud ezt-azt.

Megtanulta hogy más hatása van a sonkának (amitől nem lehet elhízni, mert étel) és a kukoricának meg a tejnek. Persze képzetlen ember ezekről nem sokat tud, pedig meg lehetne tanulni.


A stílus pedig maga az ember, néha 1-1 válaszoló.. érdekes formák lehetnek a való életben, gondolom..

2013. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!