Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem változtatok sokat az...

Ha nem változtatok sokat az evésemen, normálisan eszek, csak kenyeret nem, de egy héten 5 ször edzek kb másfél-2 órát akk 1 hónap alatt mennyit tudok kb fogyni? 170 cm vok és 67 kiló

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és rájössz. Ilyen értelmetlen kérdést... Honnan a fenéből lehetne ezt tudni ismeretlenül? Tudhatja tán a válaszoló, mennyire vagy hízékony, mennyire kötöttek a zsírszöveteid, milyen az emésztésed és mit jelent az, hogy "nem sokat változtatsz" az étkezéseden? Hogyan étkezel most? Mi az neked, hogy normális? Csak a kenyeret hagyod el? A fehércukrot, lisztet nem? Vagy azt eddig sem ettél? Mennyi folyadékot iszol?

Ha azt mondják neked, ismeretlenül, hogy egy hónap alatt 2 kg-t fogsz fogyni, belevágsz? Nem? Ha azt mondják, hogy 5 kg-t, akkor? Ha azt mondják, hogy nem fogsz kilóra semmit fogyni, de átalakulsz?

Álljál neki, csináld. De ne ismeretlenektől várd már, hogymegmondják neked, mennyit fogsz fogyni valamitől amit még el sem kezdtél!

2009. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sok kenyeret ettél eddig, akkor akár 5 kiló is lemehet, de ehhez az is kell hogy edzés után, illetve estefele már ne egyél szénhidrátdús kajákat. Én is próbáltam ezt hogy 'no kenyér' csak amit helyette ettem az hízlalt sajna :(
2009. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondjuk én azt csináltam, hogy heteken keresztül csak ropit ettem joghurttal, nem változatos és semmi hasznos sincs benne, de nem hiztam meg.A poénja ott volt, hogy nem ette édességet meg zsirt. A süti sem azért hizlal mert édes, hanem mert van benne zsir is meg szénhidrát is. Ha le akarsz fogyni vagy az egyik vagy a másik. De a legtutibb ha csak negativ kalóriás dolgokat eszel.Én vegetáriánus vagyok nekem nincs gondom ezzel. Joghurtot is ihatsz, meg lehet nasi is, de persze akkor nem lehet hamburger meg stb. A chips sem azért finom mert krumpli, hanem mert krumpli olajban. Próbátad már olaj nélkül megcsinálni sütőben.Persze,hogy nem ugyan az.Olyan mint a torta cukor nélkül.
2009. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!