Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék minimum 5,...

Fogyni szeretnék minimum 5, de inkább 8-10 kilót. Mennyi idő alatt esélyes?

Figyelt kérdés
Az étrendemet nem én állítom össze, a munkahelyemen ebédelek. Napi 2x eszem, (reggel és délben) mindennap eszem gyümölcsöt, iszok almaecetet és zöld teát, de sportra a munka és az otthoni teendők mellett már nem marad energiám. Mekkora rá az esély hogy kb fél év alatt elérem a célom?
2013. nov. 18. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Körülbelül semmi. Ha nem kontrollálod, amit eszel és nem sportolsz, akkor nem fogsz tartósan lefogyni.


Ha azt tervezed, hogy nem fogsz vacsorázni, az sem egy jó dolog, mert a testnek folyamatos táplálásra van szüksége, az éhezős időszakok csak lassítják az anyagcserét, mert a test megijed az éhezéstől és raktározni kezd.


Az almaecet és a zöld tea nem segít, a gyümölcsök a fogyózás alatt szintén nem ajánlottak túlzott mértékben, mert ott van bennük a cukor.


Teremts időt arra, hogy sportolj, legalább heti 4-5-ször 40-60 percet és tervezd meg az étkezésed is. Semmi gyorsan felszívódó szénhidrát, a lassan felszívódóakat is mértékkel. Sok fehérje, telítetlen zsírok.


Én 10 éven keresztül próbáltam általam kitalált diétákkal lefogyni, ideiglenesen le is adtam egy-egy ruhaméretet, de aztán úgyis visszajött. Mióta okosan étkezem és sportolok olyan vékonyra fogytam, mint életemben soha. Tapasztalatból beszélek tehát, tudom, hogy mi működik és mi nem.

2013. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!