Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a diéta mozgás, eddzés...

Ez a diéta mozgás, eddzés mellett segíthet a fogyásban?

Figyelt kérdés

8óra: csekély kalória tartalmú gyümölcs (alma narancs körte)


10 óra: 4 szelet puffasztott rizs


12 óra: 4 szelet puffasztott rizs


14 óra: 10dkg sonka egy paradicsom


16 óra: 10 dkg csirke mell grillezve, brokkoli


2013. nov. 26. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen!!
2013. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csupa szénhidrát és cukor, alig valami fehérje.

Ha edzeni is akarsz akkor ez édes kevés. Húst hússal és zöldséggel kéne enned, nem puffasztott rizst, cukros gyümölcsökkel.

Reggelire pedig valami minőségibb étel kéne enned ami beindítja az emésztésed, nem pedig megincsak egy vércukordobálós gyümölcsöt.

2013. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem számoltam ki, de extrém kevésnek tűnik.

A reggeli szerintem OK, ha Te az a fajta vagy, hogy nem tudsz mást enni olyankor, nekem is volt gyümölcsreggelizős időszakom. De én is úgy tudom, hogy nem az az igazán alkalmas reggeli, én igyekszem a rántotta, zsír, zöldség vonalon mozogni, de az én reggelim 10 után van, néha órákkal. A testem boldogan elvan az előző napi tartalékaival, fizikai munkát is simán tudok végezni. Ez nekem elég evidens, de egyesek szerint össze kéne esnem délelőtt, de különben is, mert nem tömöm magam folyton szénhidráttal.

Szerintem hallgass a tested jelzéseire, persze az információgyűjtés se jön rosszul, én is alkalmazom azt is. De ami az egyik embernek jó, az a másiknak nem biztos, hogy az, hiába vagyunk hasonló elvek alapján működő emberek mindannyian.

2013. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2.nak: akkor 8 órai gyümölcsök helyett mit javasolnál? Valamit muszály ennem reggel is, mert nem birom.


10 és 12 órai puffasztott rizs helyett csirkemell, és saláták?

2013. nov. 26. 19:07
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Na, téged is megtalált egy paleós. XD Komolyan már direkt, ezért nézem meg ezeket a kérdéseket, hogy nevessek rajtuk egy jót. :D

Amúgy igen, ez teljesen jó, bár egy kicsit kevés. Legalább a sok puffasztott rizshez szerintem egyél valamit, sonkát, zöldséget.

2013. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös! Én is a paleósok miatt nézegetem ezt a kategóriát. Totál kész, amit itt művelnek. :DDD Az egyoldalú húsevéstől totál kivannak.


Kedves Kérdező, a diétád jó, de utálni fogod a végére a puffasztott rizst. Egyél hozzá még valamit, vagy inkább cseréld le egy rendes ebédre csirkével, salátával, rizzsel.

2013. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok paleos, de akkor sem hiszem, hogy szénhidráttal lehetne fogyózni. Ilyenkor szerintem javasolt minimalizálni.


Reggelire én is a rántottára szavazok, vagy natur gabonapehelyre. És igen, ebédre edd azt amit vacsira is írtál. Ha tényleg edzeni fogsz akkor fontos a fehérjebevitel.

2013. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A puffasztot rizsekkel van probléma sokkal jobb dolgokat is ehetnél akkor, ráadásul az ebéd egy az egyben kimarad ami fontos. Ilyenkor is mehet csirkemell vagy legalább hús/zöldségleves (vagy mindkettő). Tízóraizni és általában gyümölcsöt vagy joghurtot szoktam. De ehetsz túrót is abban sok a fehérje. Egyébként tk kenyeret ehetsz az alacsony gi indexű szóval belefér napi 1-2 szelet fogyókúra idején is
2013. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy fos.
2013. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor puffasztott rizs helyett hús és zöldségféle ebédek.


Utolsónak : Menj tanulni taknyos kis gyerek..

2013. nov. 27. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!