Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha haza értem sulibol ehetek...

Ha haza értem sulibol ehetek főételeket nyugodtan egy fajtát, nem csak a gyümölcs?

Figyelt kérdés

15-16 között érek haza vagy kicsit később

és arra gondoltam ennék egy kis levest(ami hús vagy zöldség lenne) akkor tojást zöldségekkel, párolt húst, vagy akkor ha nincs másmarad a gyümisaláta... de jó lenne?:)

mert -11 kilot akarnék fogyni de ezek mellett rendszeresen aeroboznék meg erősitenék:)-> fenék,has,comb,csípő mindenre!!

16/lány


2013. nov. 26. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az általad írt ételeket eszed, az jobb is, mint a gyümölcssaláta... (S nekem semmi bajom a gyümölcsökkel, sosem, mégis ezt mondom)


De később is kellene ám enned, hacsak nem vagy olyan furcsa lény, aki később nem tud és/vagy extra korán fekszik.


A fogyási ötleteid jók, jó látni, hogy egyes tiniknek eszük is van, sok sikert! :)

2013. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csak ehetsz, hanem enni is kell!

És nem csak 15-16h között, hanem nyugodtan vacsorázhatsz is. Csak ilyenkor figyelj, hogy csak zsírmentes húst (pl. párolt vagy grillezett cs.mell) egyél salátával (öntet nélkül), vagy túrót.

2013. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem tésztát, kenyeret, szilvás buktát vagy pizzát eszel, esetleg joghurtot, addig jó.


Te jó ételeket írtál.

2013. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2013. nov. 27. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!