Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással mennyire tudok...

Koplalással mennyire tudok hatásosan fogyni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 18:33
 1/7 anonim válasza:
0%
Hát.. Ilyenkor a szervezeted az izmodat bontja le nem a hájat, ami ugye semmire sem jó, de Te döntésed :-)
2013. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
10%
Hát én már megjártam ezt az utat es senkinek nem ajánlom...mellette sportolok csak ezért nem lötyögött a bőröm de egyébként az elején lemegy nagyon gyorsan 5-6 kiló aztán heti 1-2 lesz amíg bírod. De amikor csak egy kicsit is elkezdesz többet enni jön a baj és visszahízod
2013. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Én is ezen az úton járok. Ha mozogsz mellé nem olyan gáz, olvadnak le a kilók és az izmod is megmarad, lógó bőr nélkül.

Csak fogyás után kell észnél lenni, hogy ne kezdj el zabálni. Ha képes vagy fokozatosan, apránként visszaemelni az adagodat egy normál szintre, akkor elkerülhető a visszahízás, de ez baromi nehéz.

2013. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lásd. Auschwitz.
2013. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Koplalással biztos hogy nem marad meg az izom.

Én nem koplaltam, csak fogalmam se volt az egészről, és sport mellett még így is biztos hogy veszítettem jópár kg izmot. Most szívok, mert egy izmos testnél nincsen szebb, úgyhogy hátrányból indulok.


Mellette az eredménnyel se lennél elégedett, szóval meg se éri.

2013. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hatásosan? Semennyit.

Egyébként meg pont a felét annak, amit utána visszahízol.

2013. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan eredménye lesz, mint amilyet szeretnél. Simán előfordulhat, hogy fogysz mondjuk sokat, de az alakod mégis elég jellegtelen lesz, mert lebontod az izmaidat és a zsír fog megmaradni jobb részt... Az meg nem túl esztétikus.
2013. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!