Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van abban valami, hogy a...

Van abban valami, hogy a férfiak könnyebben fogynak mint a nők?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, 20 kiló jött rám a túlsúly nélkül megúszott terhesség után egy hülye hormontablettától. Férjemnek is van 10-12 kiló feleslege. Október eleje óta annyit csináltunk, hogy nem ettünk édességet, max reggelire kis lekvárt, meg elhagytuk a vacsorát. Férjem közel 10 kilót fogyott, én 1et!!! Most még rosszabbul érzem magamat mint eddig:( Nekem kellett volna többet leadnom elvileg, hisz rajtam van több felesleg, és semmit sem értem el, míg a férjemnél mindenki észreveszi és dicsérik, ő meg előadja, milyen kemény kajamegvonással sikerült ezt elérnie!!Igazságtalan az élet...én is fogytam már régebben így-úgy, de egy komoly többhetes diétával sem sikerült ennyit leadnom, mint most a férjemnek az úgymond semmitől, amit én is ugyanúgy csináltam.
2009. nov. 21. 16:35
 1/2 igabcsy ***** válasza:
100%

Hát igen.... Valami lehet benne....

Egyszer nálunk is elkezdett a férjem "fogyókúrázni". Tudod mit csinált? 1 hónapig nem ivott sört, és az esti 2-3 zsemle helyett csak 1-et evett. Ezen kívül minden maradt a régiben. 1 hónap alatt 8 kilót fogyott. Büszke volt magára, és közölte velem, hogy nemis érti én miért nem tudok fogyni, pedig ez egy semmiség.

Mondtam neki, hogy érdekes.... én amióta az eszemet tudom nem ettem többet 1 zsemlénél vacsira, és sört sem szoktam inni, maximum évente összesen 1 üveggel.

Na szóval lehet benne valami, hogy apasik könnyebben fogynak.

De nálad nem lehet probléma az is, hogy annak a gyógyszernek még mindig lehet utóhatása?

Szerintem beszélj az orvosoddal is erről.

2009. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes dolog,és van benne igazság.Én szeptemberben kezdtem el fogyózni,eddig 4,5 kilót fogytam,most visszajött egy hét alatt 0,5kiló.A férjem nem fogyózik,12 órát dolgozik naponta,kemény fizikai munkát egy héten öt napot,megeszik mindent este 8-kor van neki vacsora 12 kilót fogyott.
2009. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!