Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itthon tele van minden csokiva...

Itthon tele van minden csokival, próbálom megállni, de hogy csináljam? Anyuék mindig összevásárolnak mindent, hiába mondjuk nekik, hogy ne.

Figyelt kérdés
Tudom tudom akaraterő, de amikor 10 milka bámul mindenhonnan nagyon nehéz :(

2013. dec. 6. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem ettől,pár hétig bírtam általában aztán bezabáltam. Most inkább azt követem hogy eszek édességből (de csak abból,nincs kenyér,rizs,tészta,tejtermék,zsíros hús szóval korlátokat azért állítok föl) mértékletesen (pl 25 g csoki,1-2 muffin vagy így karácsony közeledtével 1-2 szaloncukor) és mellette többet edzek. Nem hízok tőle egyáltalán és jobb a közérzetem mint valaha :)
2013. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a zöldség és a gyümölcs is tartalmaz méreganyagokat a legtöbb esetben (ezen valamit lehet segíteni, most pl. kökényt lehet enni, a kertemben egy csomó gyümölcsfa van és nem permetezünk, ilyenek), de ez van, valamennyivel meg is bírkózik szegény testünk, legalább direkt ne tömjük bolti műcuccokkal. Megértem, ha valakinek egyszer-egyszer becsúszik olyan is, attól sem dől össze a világ, de nem árt törekedni a minél jobb étkezésre, tökéletes nyilván nem lesz, de azért nem mindegy, milyen szinten káros, amit eszünk...


No, megjött a Mikuláscsomagunk anyóstól. A szaloncukrokat már elintézte a párom (nekem ahhoz kellene óriási önuralom, hogy megegyek egyet is az ilyen boltiból... majd csinálok sajátot), s egy epres-joghurtos Milkát (az se vonz sosem), van egy olyan is, amit még nem kóstoltam, abból majd bonbonokat öntök, remek formáim vannak. Aztán valaki majd biztos megeszi.

Amikor bolti édességnek elolvasom az összetételét, az számomra többnyire bőven elég, hogy ne kívánjam, de azért más fronton is igyekszem, ma pl. ittam zsírtejet, illetve ez inkább vajtejnek volt mondható, szuper volt és remek kezdet egy ketogén naphoz.

Én így csinálom és jobbakat eszem így, mintha milkáznék...

2013. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én simán beleszámolom a kalóriakeretembe az édességet, ha megkívánok valamit. Persze nem minden nap, közel sem. De hetente 1-2-szer biztosan, és szépen fogyok mellette. Persze biztos egészségesebb lenne, ha nem tenném, de tuti elmenne a kedvem az élettől is, ha folyton azon kattognék, mit nem ehetek meg. Azt hiszem, egyedül akkor hagynék fel ezzel, ha megállna a fogyásom, de mondom, nem akadályozza.
2013. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!