Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akkora "bűn" a kenyér?

Miért akkora "bűn" a kenyér?

Figyelt kérdés
Akárki fogyókúrázik, életmódot vált az az első mondata, hogy a kenyeret messziről kerüli, és soha nem eszik. Én ezt nem tudom így kiküszöbölni sajnos, viszont már egy ideje egészségesen étkezem, és szépen mennek is le a kilók, de bogarat ültettek a fülembe ezek a kijelentések. Az nagy 'baj' ha én nem iktatom ki a kenyeret az étrendemből? Még csak nem is este szoktam enni, hanem reggelire.

2013. dec. 10. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn, csak nem praktikus fehérkenyeret enni, mert dobálja a vércukrot és csak még éhesebb lesz tőle az ember, mint ha valami tartalmasabb, lassú felszívódású szénhidrátot enne.
2013. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én úgy is tudtam fogyni,hogy eszek kenyeret,az a baj,hogy a legtöbb ember szépen keres magának egy diétát és arra esküszik,viszont nem nézik,hogy mindenkinek másmilyen a szervezete

van akinek el kell hagynia,van akinek nem

2013. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hercegnöcske1993 válasza:
100%
reggel simán ehetsz kenyeret,teljes kiőrlésűt,barna magvas kenyeret,én is diétázom és eszek
2013. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csokitortát is ehet. Barna cukrosat.
2013. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hercegnöcske1993 válasza:
Na ez az,igazából majdnem bármit ehet ha olyan alapanyagokból van készítve meg mértékkel
2013. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!