Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet vállból, hátból...

Hogyan lehet vállból, hátból és felkarból fogyni? 19/l

Figyelt kérdés
Nem vagyok vékony, és a gyakorlatoktól csak izmosodom!
2013. dec. 17. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Teljes testből lehet fogyni.
2013. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt még valaki leírja neked: az ilyen "tekerjük be folpackkal" sarlatánságok a valóságban nem működnek, ugyanis csak több vizet izzasztanak ki a betekert régiókból, ami optikailag oké, de ha iszol egy jót, el is tűnt. Sajnos a lényeget, a zsírsejtek megsemmisülését/szétesését nem eredményezik.
2013. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A sport mellé diétázz. Számold a kalóriákat és csökkentsd a szénhidrát bevitelt, így a szépen elkezdi felhasználni a zsír raktárakat.

Viszont nincs helyi zsírégetés. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz.

2013. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BxQQ válasza:
Attól függ milyen gyakorlatokat csinálsz. Szerintem a súlyzós gyakorlatokat felejtsd el mert azzal csak izmot építesz és a ráfordított energiád az izmok regenerálódásával fog elvészni. Kezdj el aerob edzéseket végezni, ami a legjobb szerintem az a gyors tempójú gyaloglás. Figyelj hogy a pulzusod ne menjen 120 fölé mert az már átmegy kardió tartományba. Nem kell ehhez feltétlen pulzusmérőt venned, figyelj hogy legyen meg a lihegés (a gyors oxigénfelvétellel égeted a zsírt) de azért képes legyél nyugodtan beszélgetni. Kb ezt a tempót próbáld megtartani. Viszont ennek semmi értelme ha nem étkezel jól. A legrosszabb amit csinálhatsz hogy elhatározod hogy nem eszel egész nap semmit. Ezzel csak azt fogod elérni hogy az egész tested löttyedt lesz mert sok izomtól szabadulsz meg. Fölösleges napi szinten nézned hány kg vagy mert a súlycsökkenés lehet az izom és a víz hiányából is. Igyál sok vizet, egyél sok fehérjét és próbáld a szénhidrátot alacsonyan tartani. Egyél sokszor keveset és mindig jó minőségűt. Ne igyál cukros szarokat meg sört. A legolcsóbb tescos ásványvíz is megteszi. Napi 3liter legalább.
2013. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én pont az izmosítást ajánlom, személyes tapasztalat. Minél izmosabb vagy, annál több energiát használ fel a szervezeted egy nap során, akár alvásról, sportról vagy munkáról van szó. Az izmosítás hosszútávú befektetés, nekem teljesen bejött. :)

mikor fogyni szerettem volna, sokszor eljártam az izmosítás mellett futni; bár mindig is utáltam, egy személyi edző ismerősöm ajánlotta hogy tuti módszer, ami minden testrészem átmozgatja, és tényleg szép és látványos eredményt értem el rövid időn belül. Először a hasamon és a karomon látszódott meg, utána comb és fenék, bár ez egyénfüggő hogy kinek hol látszik meg először.. :) A futással pedig annyira meg voltam elégedve, hogy miközbe futottam, mindig arra koncentráltam hogy milyen eredménye lesz, és megszerettem a végére :))

2013. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el aerob edzéseket végezni, ami a legjobb szerintem az a gyors tempójú gyaloglás. Figyelj hogy a pulzusod ne menjen 120 fölé mert az már átmegy kardió tartományba. -- Husi, ezt elirtad.

[link]


W*-nal a pont. Az izom egeti a zsirt. Tessek nyugodtan izmot epiteni, nem kell felni, soha nem lesztek olyanok mint Arnie. Viszont ha izmot epitesz a "mellekhatasa" az lesz, hogy feszesebb lesz a popsi, a felkarod nem fog integetni a szelben, a bikiniben nem fogod szegyelni a lapos hasad es ha anyunak segiteni kell a teszkoban, egy kezben siman elcipeled a szatyrokat.


és a gyakorlatoktól csak izmosodom! - az izmok nem az ellensegid, nem kell toluk felni! Izmok nelkul nem vagy! A sziv is izom.

Melyik baromtol hallottatok ezt a boduletes h.lyeseget, hogy izmosodni rossz?????

2013. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És hát elég sok pasi szerint férfias. Gimis barátnőmet is hogy kicikizték már, hogy széles a háta...
2013. dec. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!