Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FONTOS! Szeretnék rövid időn...

FONTOS! Szeretnék rövid időn belül fogyni (mint mindenki). Tudnátok jó ötleteket írni és, hogy ki mennyi idő alatt fogyott mennyit?

Figyelt kérdés
Tudok mindent erről hogy ha gyorsan fogysz visszahízod de nekem csak egy alkalomra kell és utána majd elkezdek egy hosszabb és egészségesebb diétát:) Légyszíves írjatok..koplalás, csak gyümölcs, ha elmegyek futni befóliázom magam vagy esetleg forró vízben üldögélni?tudnátok mondani? kérlek:)))

2013. dec. 18. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ugyanezt kérdezik meg mindennap,legalább ketten
2013. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyire rövid időn belül és mennyit akarsz fogyni? M nem mindegy,h 2 hét alatt 1Okilót v 1 hónap alatt 5kilót.
2013. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 napon keresztül napi 10 óra gyaloglás, és naponta mindössze 12 dkg kenyeret ehetsz, és vizet ihatsz, amennyi jól esik. 10 kg zsírtól fogsz megszabadulni.
2013. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. ez tényleg beválik?
2013. dec. 19. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Hogyne válna be.....majd a kórházban fogyhatsz utána,ott nem vmi jó a kaja.
2013. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
3-as vagyok, tényleg beválik, és egészséges is, mert nem izomból fogysz, hanem csak zsírból. És kedves 5-ös, attól senki nem fog kórházba kerülni, hogy 2 hétig kenyéren és vízen él!
2013. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az utolsónak írom .köszi a normális választ:)
2013. dec. 19. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt ne mond,h egészséges,ezt te se hiszed el. A kenyér már alapból nem egészséges,meg azért napi 1 szelet kenyér..... Mivel fogyni szeretne,gondolom eddig nem vmi keveset evett,gondolj már bele,h egy ekkora visszafogás mivel járna. Nem csodálkoznék,ha 3 nap múlva összeesne. Ami még elég fontos,h változatosan kell táplálkozni. Lehet,h lefogy,sőt,biztos,de h vissza is szedi az tuti. Na de ha a kérdezőnek ennyi esze van és ez a normális válasz számára,akk én hiába is koptatom a számat:D
2013. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3. Futó padon hányás fokozat legyen a gyaloglás? Ki próbálom én is :)) es h birtad h ennyit mozogtal közben alig ettél? Vércukorszinted nem esett le v nem lettél rosszul? Koszonom
2014. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uhh. Most lattam mar jo régi kérdés es válasz , de azért várom hátha vki ír :) koszi
2014. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!