Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend koplalásnak számít?

Ez az étrend koplalásnak számít?

Figyelt kérdés
Reggelit soha nem bírtam enni, tudom, hogy kellene, de szó szerint hányingerem van ha reggel kajára gondolok. Szóval nekem délelőtt vagy reggel elég egy nagy bögre tejeskávé: egyharmad kávé, kétharmad 0,5%-os zsírtartalmú tej. Ebédre vagy valami bőséges levest (csirkeraguleves, zöldségleves) vagy húst zöldségekkel, virslit zöldségekkel. Vagy levest eszem vagy másodikat, a kettőt együtt nem szoktam. vacsira gyümölcs vagy sajt, túró, kefír és hasonlók mennek. A barátok szerint ez marha kevés és tényleg annak tűnik, de én max este 9-10 óra körül éhezem meg ezzel az étrenddel (akkor meg már nem eszek).

2013. dec. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Te érzed mennyi energiád van, meg a tükörbe is te látod magad. Ezek alapján döntsd el.
2013. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez marha kevés, közel sincs a normál 2000 kalóriához, de még a fogyós 1500-hoz sem.
2013. dec. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy én sem tudok reggel enni, de este bepótolom :)


Hajnalban is eszem :)


Mégis 52 kiló vagyok, pedig összeségében bőven ütöm a 2000-et :D

2013. dec. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ha éhes vagy, akkor kevés, hiszen jelez a szervezeted.

GOndolom, nem 150 kiló vagy.

2013. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!