Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok nekem?

Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
19 éves Londonban dolgozó lány vagyok. Egy szendvicsgyárban dolgozom, és sajnos, nem túl sokat mozgok. Amíg otthon voltam, eljártam biciklizni stb, és ha elmentem diákmunkára az is olyan meló volt hogy sokat kellett mozogni meg cipekedni. Valami olyan torna kellene ami megmozgat és birom itt a szobában is csinálni. Sajnos nemtudom előre hogy mikor dolgozok mert ügynökségen keresztül melózok, így nincs időm eljárni futni vagy valami. Régebben sem voltam az a pille-alkat 155 centim ellenére 55-60 kiló között mozgok, most perpill 59 vagyok, de leszeretnék menni 50-55-re. Valami ötlet?
2013. dec. 21. 16:56
 1/3 anonim válasza:
Először is az étrendeden kell változtatnod( feltéve ha nem egészségesen táplálkozol) Én is ebben a cipőben jártam, először csak annyit csináltam, hogy fehér kenyér helyett barnát ettem és lement 3 kiló. Tehát találd meg azokat az ételeket, amelyeket szívesen eszel és egészségesek is, és akkor már lemegy pár kiló. A mozgást én szobabicikli/futópad segítségével oldanám meg a helyedben.
2013. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom :-)
2013. dec. 21. 17:23
 3/3 anonim válasza:
ez komoly ? fehér helyett barna kenyér és lemegy pár kiló ? :D a zsemlét mivel hejettesíthetem ? munkába kenyeres szendvicset nem szeretek csomagolni.
2013. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!