Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm vagyok,73 kiló! Szeretn...

173 cm vagyok,73 kiló! Szeretnék megszabadulni 10 kilótól a kb a nyár elejére. Tudtok ajánlani vmi 'egészségesebb' étrend kiegészítőt, ami csökkenti az étvágyat. Esetleg égeti a zsírt. Van benne vitamin is. Milyen tapasztalataitok vannak? 25/N

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 15:11
 1/6 anonim válasza:
Egyszerűen állj le a sok zsíros kajával, sok cukorral, és helyette egyél friss zöldségeket, gyümölcsöket. Igyál sok vizet a hülye kiegészítők helyett. Sportolj naponta, két naponta! Nem olyan bonyolult. Hidd el, menni fog.
2013. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Brutus19 válasza:
Így van! Életmódot kell váltani. Cukros szarokat felejtsd el, meg sportolj. Menj el mondjuk futni. az karcsúsít a legjobban. Én is akarok, de majd csak karácsony után. Nem akarom hogy bárki is besértődjön mert nem eszek a sütijéből :P
2013. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a karácsonyt még én is megadom magamnak..XD
2013. dec. 24. 15:49
 4/6 anonim válasza:
heti 3x menj el kondizni 1,5-2 órát, ahogy jólesik. Rászoksz hamar, és majd olvadnak a kilók. Csak ne legyél türelmetlen. Kajára meg figyelj oda, ahogy írták itt, zöldség, fehérhús, hal..ilyesmi.
2013. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van kedved, fogyhatunk "együtt", en 165/65 vagyok. :)

22L

2013. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt angliában pár csaj már kipurcant a zsírégető étrendkiegészítőtől, úgyhogy hajrá, nyomjad csak.

Egyébként meg tudom, hogy maradi vagyok, de egy két ember azt állítja, hogy a sport nem olyan rossz dolog.

2014. jan. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!