Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy sikerulhet a fogyás es a...

Igy sikerulhet a fogyás es a kockahas?

Figyelt kérdés

14/L 175cm 65 kg le szeretnek fogyni 57 kgra es kocka hasat szeretnek ! Nincs lehettosegem konditerembe járni. .. itthon taposogep razogep es szobabicikli Barmit megtennek ezert ezt marcius - aprilisig szeretnem elérni. (Nem az a durva kockahas hanem az az epp hogy látszik!) milyen etrendet javasoltok !

Ha semmi nem lesz akkor koplalas....

Elore köszönöm:)


2013. dec. 25. 17:13
 1/4 anonim válasza:

Nekem is ezek voltak a céljaim. Én nyáron elkezdtem minden nap 100 felülést csinálni. Egy hónapig csináltam, a súlyom igaz, hogy nem változott(izomnak is van súlya) de az alakomon látszott a változás. Szerintem ha a mai napig csináltam volna már kicsit kockás lehetne a hasam.

Enni ugyanúgy ettem mint addig :)

14/L

2013. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos,hogy 57 kg-an kockahasad lesz. Ha nem tudsz edzőterembe járni,akkor maradnak a sajátsúlyos gyakorlatok plusz a szobabringa,taposógép jó lesz aerob edzéshez.Persze ezt semmit sem ér étrend nélkűl. A leghatásosabb étrend a testépítő étrend.Ez persze nem éppen egy magyaros,gasztronomiai élvezet,de azért nem is kell moslékot enni. :-) Egyébként jobb,ha előbb izmosodni próbálsz,hogy legyen míről lediétázni,plusz ráadásul izmosabban jobban megy a zsírégetés,mivel a nagyobb "muszklik" alapesetben is több energiát kívánnak. A koplalással nem lesz kockahasad,azzal csak annyit érhetsz el,hogy sz@.rabbúl fogsz kinézni.
2013. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már kockás a hasam, ha behúzom, 2-3 hónapja edzem.
2013. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dr filippo ongaro ***** válasza:
A kocka hashoz nem a testtömeget kell csökkenteni hanem a test zsírt!
2013. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!