Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha futok szinte mindennap...

Ha futok szinte mindennap (heti min.5 qlkalommal) 10 kmtert ami 1 órás futásnak felel meg, akkor kb. mennyi idő alatt lesz szép formás combom és fenekem?

Figyelt kérdés
14/L vagyok, 46 kg és 152 cm. Mindenki azt mondja hogy jó alakom van de én tudom h nagy a fenekem meg a fiúk is hiába pofozom fel érte őket folyton meg akarják fogni..:( és engem ez nagyon zavar. Esetleg ha most elkezdek ilyen szinten sportolni mennyi idő alatt lesz kicsi feszes fenekem ? :/

2013. dec. 27. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne akard elrontani a feneked! Egyébként fuss csak nyugodtan,de figyelj oda a táplálkozásra is!
2013. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább tornázz valami alakformáló videóra, az hatékonyabb lenne ezesetben.
2013. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha minden fiú a te feneked akarja megfogni akkor vagy a feneked, és talán te magad vagy nagyon vonzó. Ebben nincs semmi rossz.
2013. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehet de engem marhára zavar.
2013. dec. 28. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Bárki megtanulhatja hogyan kell viselkedni az utcán, közösségben hogy ne akarják letapizni. Erre valók elvileg a női/fiatalkorú önvédelmi képzések. Elvileg lehetőséged van ilyenre járni.


Futással nem önvédelmet tanulnál, hanem elkezdenéd tönkretenni a testedet, elég rossz mozgásforma. Persze 14 évesen még bírnád. Találj jobb edzést, futásnál szinte minden csak jobb.

2013. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dr filippo ongaro ***** válasza:
A mindennapi futástól pláne 1 órástól nem lesz formás sem a combod sem a feneked, csak puha, löttyedt.
2013. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ritkan ertunk egyet :D
2013. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!