Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt a diétát szigorúan...

Ha ezt a diétát szigorúan betartom, de nem sportolok semmit akkor is fogyhatok? LINK

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy butaság, de két hét alatt híztam hat kilót és ezt mindenképp le akarom adni. És ne szóljatok meg légy szíves, hogy mozogjak.


2013. dec. 29. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg..talán..de olyan lötty leszel hogy rossz lesz rád nézni. De ha neked ez kell, hajrá.
2013. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy szar, ahogy van. Amit eszel az fehérje és zöldség. Ez nagyon jó, de... ez az adag semmi. Még egy nem sportoló, nem fogyni vágyó embernek is több fehérjére van szüksége, mint ez.

Hacsak a nagy szelet hús nem fél kg csirkemellet takar...


És ja, izmot fogsz leadni, és elég rosszul fogsz kinézni. Bár ennyi kajával ha akarnál se tudnál sportolni.

2013. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha két hét alatt 6 kilót híztál akkor elég sokat kellett ahhoz enned... Am ha nem mozogsz semmit és ilyen drasztikus diétával még fogynál is csak még több vissza jönne. Am miért nem akarsz mozogni? Csak kíváncsiságból kérdezem nem elítélni akarlak (nekem a mozgás az életem ezért nem értem :( ). Am csak vegyél kicsit vissza az édességből, meg egyél kicsit egészségesebben :). Ha gondolod írj privit és próbálok még segíteni :).
2013. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fekete kutya válasza:
Szerintem próbálj ki valami sportot,én is szeretnék fogyni kicsit...Én azt a módszert csinálom,hogy már kb. 2 hónapja nem eszem fehér kenyeret,vagy péksütit és lassan 3 hete mindennap itthon tornázom az általam választott zenékre,és eredménye van,mert 1 hét alatt fogytam úgy 2 kilót.Szóval mindenféleképpen egyél rendesen,mondjuk csokikat meg ilyeneket ne,vagy ha nem bírod ki,akkor napi egy kockát,és mozogj otthon egy kicsit,de ha sétálsz egy fél órát,az is valami :)
2013. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. felejtsd el a reggeli zsömlét.


2. sokkal többet egyél, több tojást, több húst de NE a fehérje legyen a lényeg, egyél a húshoz zsírt.


Nem mindenki bírja a sok fehérjét, van akit fáradékonnyá tesz, elbír vele a vesénk de fölösleges és drága. Ha keveset eszel belőle, akkor hiába fehérje akkor is koplalás lesz, ha sokat az meg nem biztos, hogy jól fog esni...



Enni kell hozzá zsírt, hogy legyen értelmes mennyiségű kalória beviteled, illetve sok zöldséget (pl. leveles zöldségeket - spenót, sóska, saláta.. de retek, káposzta, répa stb. minden mehet, hidd el jól fognak esni).



2 hét alatt 6 kilót hormonzavar miatt híztál, baromi gyorsan felejtsd el a búzát és a tejtermékeket, és minden hasonló mérgező hulladék kaját, mert tönkre fogsz menni miattuk.

2013. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat.

Azért hiztam ennyit, mert előtte koplaltam, ès az utobbi két hétben zabáltam. Februártól több időm lesz, és teljesen életformát váltok. Rengeteg sport és egészséges mennyiségű és összetételű étel. Tudom, hogy elrontottam, de most rossz paszban vagyok.

2013. dec. 29. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne kövesd el ugyanazt a hibát!!
2013. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!