Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a napi kalória és...

Mennyi a napi kalória és szénhidrát szükségletem, ha heti 1 kg-ot szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

170 cm és 110kg vagyok :-( Célom a lassú, de tartós és biztos fogyás.

Ülő munkát végzek.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 27. 21:35
 1/5 Krisz85 ***** válasza:
100%

erre írtam egy excel táblát:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi 1200-1500 közt van a kcal bevitel, amit apróbb adagokban viszünk be, akkor tuti a fogyás! Én a számolgatással fogyok most szépen, egy hét alatt majdnem 2 kiló lement, nem éheztem, volt erőm sportolni is.
2009. nov. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. nov. 28. 10:38
 4/5 anonim válasza:

A kalória mennyisége amire fogyáshoz szükséged van attól függ, hogy eddig mennyi kalóriát vittél be. Arra kell figyelned, hogy KEVESEBB kalóriát vigyél be mint előtte. De minimum 1200 kalóriára szükséged van! (Ha kevesebbet viszel be,akkor ugyan sokat fogysz, de a kilók azonnal visszamásznak amint később rendesen eszel!).


Én is azt tanácsolom, hogy napi 5X egyél, de keveset, és próbálj meg egészséges ételeket fogyasztani (sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű gabona). Ne éhezz, mert akkor a test elkedz tartalékolni!


Nagyon fontos még a SOK folyadék. Napi minimum 2,5 litel viz és gyógytea (cukor nélkül!)


Fontos még a mozgás. Ha nem is sportolsz, gyalogolj sokat és egyre többet! (lift helyett lépcső, egy buszmegálló lesétálása, stb.)


Kényelmes módja még a fogyásnak a heti egy-két szauna, ha a szíved bírja. (az infraszaunával akár 300-400 kalóriát is el lehet égetni 45 perc alatt és szépíti a bőrt!)


Nekem ez garantált havi egy kilót jelent! (Heti 1 kg-nál több egészségtelen, úh ha több menne le, akkor picit ehetsz többet is) Remélem neked is beválik!

Sok sikert!

2009. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt van egy táblázat az átlagos napi kalória-szükségletről:

[link]

2011. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!