Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen 7 kg menni fog?

14 évesen 7 kg menni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Picit elszalad velem a ló,és a 172 cm-hez 69 kg-m vagyok.

Amúgy szerintem jó alakom lenne,bár egy picit szélesek a vállaim,de az alakommal nincs semmi bajom...Hanem a combjaim,meg a hasam..

A hasammal is kibékültem már,de egyszerűen bosszantó,hogy egy számmal nagyobb nadrág kell a combjaim miatt :(

Ezen szeretnék változtatni :)

Össze is raktam egy edzést,de véleményeket szeretnék ezzel kapcs. kérni.


Na szóval

Kardió:

-10 perc ugrókötél


Torna:

20x felülés

30x kitörés

+még kéne két gyakorlat

lehet olyan,ami mindent átmozgat,

de főként inkább a belső combjaim szeretném letornázni


Ezeket naponta 5-tel növelném,és úgy tervezem,hogy 100x gyakorlat lenne az utolsó napom. :)

1.) Tudnátok nekem +2 tornát ajánlani?

2.) Tudom,hogy hülyén hangzik,de a kitörés nagyon átformálja a segget?Mert seggből is folyhatnék egy picit,de a seggemmel sincs semmi bajom különösebben :)

3.)Szerintetek ez érni fog valamit?

4.)Ugye ezzel nem ártok magamnak,mármint a fejlődésnek?

Csak mert akkor már inkább maradok súlyfelesleggel,mintsem,hogy esetleg fogyókúra miatt ne nőjek tovább,vagy hasonlók :)


Étrenden is változtatni fogok,mert eddig se ettem sokat,csak sz*rt. :(


Véleményeket,segítséget szívesen fogadom,előre is köszi. :)


14/L


2013. dec. 30. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A mozgással biztos nem ártasz az egészségednek, a fejlődésednek. Ne diétázz, csak étkezz rendesen.


Én amúgy bocsi, nem tudom megítélni, hogy ez mennyire jó vagy sem, nem igazán vagyok járatos ezekben... még. Én csak edzővideókra szoktam tornázni, Béres Alexandra, Rubint Réka, Bíró Ica, + step aerobic. Mondjuk Rubint Réka biztos nagyon "erős" lenne még neked.


A fenekedet lehet kitörésekkel formázni, de ne csak azzal. Rengeteg más gyakorlat van rá. Nézz körbe neten, keress videókat.


17/L

2014. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!