Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem fogyókúrás,...

Renáta1991 kérdése:

Írnátok nekem fogyókúrás, egyszerű ételeket? A riszt és a natúr csirkemellet már unom. A többi lent!

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni, több oka is van, de ami nagyon zavar: vastag a bokám és a vádlim, és sajnos már a bokacsizmák cipzárját sem tudom teljesen felhúzni, nem tudok olyan csizmát venni magamra, amilyet szeretnék. Fizikai munkát végzek, egy nagy forgalmú kisboltban dolgozok, de ez nem elég, ettől nem fogok lefogyni. Életmódot szeretnék váltani, egészségesen akarok étkezni! Nagyon nehéz megállnom hogy ne egyek pizzát, hamburgert, és más kalóriabomba ételeket.. Az orvosom azt tanácsolta, hogy kezdjek el egészségesebben étkezni, és utána keressek fel egy személyi edzőt, aki majd segít nekem a továbbiakban. Az ételekkel gondban vagyok, ezért kérem a segítségeteket. Nem kérek kioktatást, sem piszkálást, csak az írjon aki tényleg segíteni szeretne! Köszönöm
2014. jan. 2. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sárgarépa.
2014. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ezt ma fogom kipróbálni először, de állítólag a körözött egy sima paprikára kenve tök jó (vacsira)

csinálhatsz ilyen maggi vagy knorr zacskós csirkét, az jó szaftos és finom lesz :)

rizs helyett - szerintem - ehetsz néha 1-2 szelet graham kenyeret, az nem sok, de azért más.

csinálhatsz rizottót is, sok zöldséggel.

egyél sok rántottát, azt is fel lehet dobni sok hagymával, paprikával, sonkával :)

estére még esetleg túró, vagy amit én csináltam régen: graham toast kenyér megpirítva, megkenve kis mézzel és tejfölös túró rá :D itt találtam ezt is és nagyon finom

ha eszembe jut valami még szólok, de biztos fognak jókat írni! :D

2014. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én gyrost is simán ettem,csak natúr káposztasalival max egy kis kapros joghurtos öntettel,amit magam készítettem.De minden más húshoz simán jó egy kertész saláta. A sparban,pennyben szoktam venni csíkokra vágott készen kapható salátakeverékeket.Azokat szoktam enni. Van, hogy sonkát, vagy parizert aprítok még bele, egy pici joghurt rá(natúr) és már kész is az ebéd,vagy uzsonna. Sok gyümölcs.Most szezonálisan a kiwi,narancs simán mehet. Napi 2-3 db.

Én vacsira parizert vagy sima sajtot szoktam enni.Kb 15 dkg-t. Ha nagyon éhes maradok csak joghurtot eszem. Viszont az natúrba nem megy be,csak a salátákra.Szóval azt gyümölcsöset eszem. Én is most kezdtem neki. 3 hónap alatt közel 10 kg kéne,hogy lemenjen.Tavaly sikerült ugyanekkor ugyanennyi idő alatt egy tizest ledobni, úgy hogy minimális kenyeret ettem. 2 naponta mozogtam. Most újra ez a terv,aztán jöhet a második babaprojekt.

Kitartás a lelke mindennek. Sok sikert!

(egyébként én sem tudok hosszúszárú csizmát venni a ádlimra, de nálam ez genetika,sajnos.Nem a kiló miatt)

2014. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!