Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkerülni az...

Hogy lehet elkerülni az 'izomból fogyást'?

Figyelt kérdés

Az eddigi receptem a fogyásra az alábbi volt:

- napi 30 kilométer szobabiciklizés (~1 óra)

- drasztikus ételmegvonás (főétkezésen kívül szinte kizárólag gyümölcs)


Ezzel már 2 alkalommal (elmúlt 2 év) is sikerült 10 kilót leadnom, de az alakom alig változott és 1 év alatt vissza is szedtem mindent és kezdtem előröl. Most beleuntam mindebbe, mert tartós és látványos eredményt akarok elérni. Amikor korábban fogyókúráztam még nem olvastam semminek utána, gondoltam a kalóriaszámlását és a kevés étkezés elegendő lesz. Most, hogy már utánanéztem a dolgoknak, így érthető, hogy én valószínű eddig mindig az izomzatból fogytam a kevés fehérjebevitel miatt. A kérdésem tulajdonképpen arra vonatkozna, hogy ha a szobabiciklizést megtartom és kiegészítem konditermi alakformálással és erősítéssel, az étkezést pedig szintúgy lecsökkentem, viszont az most már sok fehérjéből állna, akkor mindez megakadályozná a problémát, és így végre ténylegesen a zsírt tudnám leadni? Mire kell odafigyelni? Mi az ami nálatok bevált?


2014. jan. 3. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szálkásítóó étrend. Kondi jó, szobabicikli végülis jó.

Igazából semmi másra nem lenne szükséged, ha ezeket a dolgokat betartod.

2014. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olvass utána a shop.builder weboldalán. Ahogy olvasom a kérdésed te a katabolizmust akarod elkerülni. Ha az izmaid megkapják a szükséges tápanyagokat napi szinten+e mellé megvan a napi rendszeres mozgás, akkor nincs gond.
2014. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dr filippo ongaro ***** válasza:
étel megvonással bárki le tud fogyni csak az az ember buta!
2014. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!