Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételekből lehetne...

Milyen ételekből lehetne olcsón kijönni, ha tartósan fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem éheztetni akarom magam.

De hogy élhetnék zöldségen és csirkemellen minden nap? (mert kb az ötvenedik kérdésnél is csak ezt olvasom) Nekem, illetve a családomnak erre nincs kerete. Milyen alternatívák vannak?


2014. jan. 7. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

40 kg-ot fogytam másfél év alatt, csirkemell nélkül!

Nem igényelt különösebb anyagi ráfordítást a diétám. Húst ettem mindenfélét, csak köret nélkül, ill. zöldséggel, savanyúsággal. Reggel ettem csak szénhidrátot! Sok vizet ittam, iszom a mai napig is, és gyümölcsöt is sokat eszem.

Egyedül az edzőtermi bérletem került pénzbe!

2014. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem mindegy hogy mikor, mit eszel és mennyit!

Szedd le Norbi-kódokat a net-ről:

- 3-as kóddal jelölt kajákat eheted déli 12-ig, utána aznapra felejtsd el. Ezek a kenyér és tésztafélék, stb.

- 2-es kódú kajákat reggeltől d.u. 3 óráig eheted, utána felejtsd el. Ezek általában a zsírosabb, és erősebben fűszerezett húsfélék, zsírosabb sajtok, hasonlók

- az 1-es kódolású kajákat eheted egész nap, minden más hús, zöldség-gyümölcs, tojás-túró-tejföl stb. stb.


És persze napi testmozgás, és minimum napi 2 liter víz.

Regisztrálj a KalóriaBázis.hu-ra ott az alap-adataidat bevésed, a rendszer megírja, hogy mennyi az ajánlott napi minimum kcal-bevitel (de ha kevesebbet ír az 1200-nál, akkor írd azt). Ha nap végén bevésed, hogy miből mennyit ettél, és a napi tornádat is, akkor a progi kiszámolja, hogy az adott napon elvileg mennyit fogytál-híztál. És persze figyeli-mutatja nemcsak kcal-beviteled, hanem a ch-fehérje-zsír arányt is!


Persze lesznek akik azt állítják, hogy a fogyó alatt csak és kizárólag az 1-es kóddal jelölt kajákat szabad enni. Több helyről, több embertől kaptam olyan infót, hogy ők is ették kezdetektől az összes kaját, az időbeosztást figyelve, igaz hogy lassabban mint más, de szépen lefogytak. És mivel ez a táplálkozási rendszer tartható hosszú éveken keresztül, és így nincs olyan hogy fogyókúra vége, így nem is fog visszajönni a többletsúly, mert a szervezet ettől kezdve nem érzékel a táplálkozásban korábbihoz való visszatérést. Ezt a módit tartani tudod, ha akarod.


Heti fél kg fogyást elég beállítanod, az egészséges, és tartani is lehet, sőt ezzel a módszerrel nálam be is jött!

Egy hét alatt a fél kg lement, nem éhezek, és nem is kell semmi extra-költségbe verni magam!

2014. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha visszaszámolod az 1-esnél = heti 55 dkg, azaz fél kiló fogyás, és ez tökéletes!
2014. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!