Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a zsírpárn...

Hogyan tüntessem el a zsírpárnákat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 160 cm és 40 kg valahogy mégis vannak zsírpárnáim a fenekem alatt és a fenekem sem elég feszes mit ajánlanátok?valamilyen sport vagy diéta?nem szeretnék fogyni mert ígyis elég vékony vagyok csak a zsírpárnáimat szeretném eltüntetni.Vagy valami egészséges étrendet tudnátok ajánlani?Vagy mit csináljak?

2014. jan. 7. 21:18
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
40kg? Az szép. Legyél 20 és akkor leszel tökéletes.
2014. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erősítő/súlyzós edzések. Kifejezetten diéta nem kell (így is túl vékony vagy), csak figyelj oda a megfelelő mennyiségű fehérjebevitelre (persze a ch és zsír sem elhanyagolandó).
2014. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló mint mondtam nem szeretnék fogyni csak a zsírpárnákat szeretném eltüntetni mert engem az zavar,szó sem volt arról,hogy 20 kilós akarok lenni....

2.köszi a tanácsokat

egyébként az is segítene táplálkozás szempotjából,hogyha hanyagolnák ilyen kenyér,kifli,kalács és egyéb ilyen lisztes vackokat?És nyárig el lehetne tüntetni vagy ahhoz már rég el kelett volna kezdenem vele valamit?

2014. jan. 8. 21:25
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj és még annyi hogy a kardio edzés tényleg hatásos lehet mert mindenhol azt tanácsolják?
2014. jan. 8. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
A kardió edzés tényleg jó, az izmosít, nem fogyaszt. :)
2014. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem most se vagy zsíros, csak állatira izomtalan.


120-150 gramm szénhidrát. (rizs, tk kenyér, tk tészta, zabpehely)

60-70 gramm fehérje (sovány húsok, hal, tojás, túró, ESETLEG protein tápkieg.)


És heti 4x erősíts, tornázz.

Ezzel formálhatod a meglévő izmaid, és egy idő után szedhetsz is magadra.

Akkor sokkal jobban kifeszít majd az izmod, és nem fog úgy kinézni, mint ha párnácskáid lennének.

2014. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kardió nem izmosít, állóképességet növel.
2014. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát az igaz,hogy nem vagyok valami izmos de nemtudom én akkor is úgy látom mintha zsírpárnáim lennének meg a fenekemen is vannak azok a csíkok ,srtiák vagy hogy hívják.... am köszi a tanácsot remélem beválik :)

de akkor most a kardiot feleslegesen csinálom?az nem fog segíteni eltüntetni semmit?

2014. jan. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!