Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám gyorsítani az...

Mivel tudnám gyorsítani az anyagcserémet?

Figyelt kérdés
Hiába iszok meg napi 2 liter vizet és eszek 5x keveset, így se kell minden nap 'nagy wc-zni'.. inkább 2-3 de van hogy csak 4-5 nap múlva ... nem tudom már mit csináljak, hashajtót meg gyógyszereket nem szeretnék szedni, de a fogyáshoz és kéne a gyorsabb anyagcsere.. Ja igen, és sportolni is szoktam, egy héten 3x kb, de ezt növelni akarom mostanában.

2014. jan. 8. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Min 3 liter víz,több rost.
2014. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vacsorára feltétlenül egyél sok-sok zöldséget bármilyen formában. Eredményes még a retek is utolsó étkezésnek.
2014. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere gyorsasaga nem azt jelenti, hogy mennyi ido alatt megy at rajtad a kaja, hanem azt, hogy a szervezeted mennyi energiat hasznal fel a letezesehez.


Ha emesztesi gnondjaid vannak, akkor azt sok-sok rosttal es folyadekkal tudod megoldani, de a joghurtban talalhato bakteriumok is hasznosak lehetnek. A mozgas is segit, vegezz valamilyen nem tul megterhelo mozgast legalabb 30 percig.


A fogyashoz valoban kell a gyors anyagcsere, de az nem azt jelenti, hogy atszalad rajtad a kaja, hanem azt, hogy ha tobbet mozogsz es/vagy tobb izmot epitesz, akkor nagyobb lesz az energiafelhasznalasod.

2014. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Születésem óta másnap-harmadnap van csak székletem, naponta csak koplalásnál van, doki szerint normális, ez a szervezetem sajátossága. Sosem voltam túlsúlyos.
2014. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felkelés után igyál meg egy nagy pohár vizet
2014. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Melyek azok az italok/ételek/zöldségek/gyümölcsök amik gyorsítják az anyagcserét?
2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!