Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étkezéssel tudok fogyni?

Ezzel az étkezéssel tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Reggelire általában gluténmentes lisztből készült sajtosrudat eszek.Ezt magamnak csinálom így tudom mi van benne. Tízóraira ha megéhezem almát vagy más gyümölcsöt eszek.Ebédre húst és zöldségeket.Vacsorára almát 1-2 szelet puffasztott rizzsel.


Emellett elkezdtem tornázni, most próbálom rávenni magam hogy mindennapos legyen(asszem béres alexandra legjobb formád).


A vacsorán szeretnék változtatni csak nem tudom mit ehetnék.Hús és saláta mehet?

Valahol pedig azt olvastam hogy ha gabonából készült terméket eszünk akkor úgysem fogyunk.Én nem mozgok otthonosan ebben a témában.Mivel lehetne akkor helyettesíteni? Tejes dolgokat egyáltalán nem eszek, mert nem bírom.


és a fogyást úgy értem inkább hogy formásodni. has, derék és combtájon van rajtam felesleges. (és mint a legtöbb korombeli nem vagyok megelégedve semmimmel :D )


amúgy 20/L 167cm 50kg.


2014. jan. 9. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A súlyod alapján valóban formásodnod kell, tehát a mozgás lesz a megoldás. Ne mindig ugyan azt a videót csináld végig, váltogasd őket. Heti 1 pihenőnapot igazán megengedhetsz magadnak.


A reggelit én lecserélném zabpehelyre. A vacsora egy az egyben rossz. Egyél halat/csirkemellet/pulykamellet/tojást zöldségekkel.

2014. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha formásodni akarsz, akkor miért a fogyás érdekel? Formásodni alakformáló tornával lehet, ha jól csinálod, nagyon szép lesz az összhatás, a többlet izomtól nőni fog a súlyod, de emiatt ne kezdj el fogyózni.
2014. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!