Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha úgy megyek el kondizni,...

Ha úgy megyek el kondizni, hogy izmosodni akarok, de van rajtam 5 kiló felesleg, akkor (? ). olvasd tovább, kérlek!

Figyelt kérdés
Van rajtam 6 kiló plusz, de izmosodni IS szeretnék, nem csak fogyni. Összetud nekem állítani az edző olyan edsést és étrendet, hogy ez egyszerre menjen?
2014. jan. 11. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja igen, hazudik.:)

Edző mondta, izmosodáshoz enni kell a szénhidrátot, zsír vesztésénél meg köztudottan csökkenteni kell. Ergo... vagy vagy.

2014. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor kettő étrendet kell összeállítania? Hogy működik ez ilyenkor?
2014. jan. 11. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy én olvasgattam a témában, van egy közepes szénhidrát mennyiség, amit beviszel, és a súlyzózást kiegészíti az aerob. Persze magas fehérjebevitel mellett.


Vagy pedig eldöntöd, hogy most vagy fogysz,és formálódsz. (lehet ennyi is elég, hogy leadod a zsírt, de ehhez tényleg csak azt kéne leadni. Plusz nem vastagszanak az izmaid, csak a meglévők átformálódnak.)

Ha tényleg izmokat akarsz, nem csak szimplán csinosabb lenni, akkor letolod, hogy van rajtad zsír, és megmondom, hogy "Hát öcsém, valami olyant dobj össze, hogy jöjjön az izom".


Na szóval. 3 alternatíva:

I. Leadod a zsírt, közben formásodsz, és utána kezdesz komolyabban izmot növelni.

II. Nem érdekel a zsír, egyből izmot növelsz.

III. Közepes ch, magas fehérje, erősítés és aerob. (Lassú folyamat, de ÁLLÍTÓLAG lehet vele zsírt veszíteni, és valamennyire izmot is növelni)


De szerintem érdemesebb lenne venni tőle egy órát, és konzultálni kaja ügyben, vagy hogy mit javasol.

2014. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*megmondod
2014. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dr filippo ongaro ***** válasza:
Igen ha olyan jó mint én! De pénzért ír minden személyi edző. Akik nem értenek hozzá azok nem tudják, hogyan kell ezt csinálni.
2014. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen alakot szeretnék, gondolom ehhez nem csak formásodni kell, hanem izmost is növelni. Nem?

2014. jan. 11. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem, a csajszinak jó az alakja, még nekem is tetszik, bár én inkább jóval izmosabb szeretnék lenni.:D

Na szóval az a jó hír, hogy annyira nem izmos. Bár ha alkatilag nem ilyen vagy, akkor sose fogsz így kinézni. Viszont hasonló szintet el lehet érni.


A helyedben úgy csinálnám, hogy fogynék és formásodnék, 2 hónap alatt le tudod adni a felesleget.

Utána pedig már csak edzenék. Persze jó étrenddel.

2014. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor az edzésen nem kell változtatni, csak a kajáláson?
2014. jan. 11. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:

De kell, most fogyásnál aerob és súlyzózás. Utána kardió és súlyzózás.:) Persze kardiót csak keveset.

De majd mindent elmond, én is hallottam már meglepő dolgokat, amiket nem is gondoltam volna.

2014. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindenkinek :)

És elérhetek ilyen eredményt májusig kb?

2014. jan. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!