Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyiszor olvasom itt, hogy a...

Annyiszor olvasom itt, hogy a "fogyizók" tk-t esznek. Megírnátok a nevét a kenyérnek?

Figyelt kérdés

Ugyanis ez olyan fantom kenyér lehet, vagy csak előlem bújkál a boltokban. Mert én végig olvastam már minden kenyér címkéjét és kérdeztem pékeket is. Mindig az volt írva vagy az volt a válasz, hogy nincs teljes kiőrlésű kenyér. Csak olyan amiben van ilyen liszt. De ezeknek a kenyereknek a 70%-a búza finom liszt.

Ezért vagyok kíváncsi hogy konkrétan melyik "márkát" veszitek.


2014. jan. 12. 17:12
 1/9 anonim válasza:
Szerintem otthon sütik. Én is csináltam már. Elég tömény íze van. Rengeteg recept van fenn a neten.
2014. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dr filippo ongaro ***** válasza:
Teljeskiörlésű.
2014. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az a (fogyasztásra nem ajánlott) búza vagy rozs, csak a héja is benne van, ami eddig szemét volt vagy takarmány, most magasabb áron ezt is el tudják adni. Kereslet/kínálat kérdése az egész, ma az embereknek nincs érzékük a minőségre, és furi dolgok iránt mutatnak keresletet.
2014. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ceres sütöde graham toast kenyér

én ezt szoktam, szerintem finom, persze ebből se eszek egy nap 1-3 szeletnél többet. valamikor meg egyet se.

kicsit drága, ha jól tudom fél kiló 400 ft körül van, de anyáék vásárolnak szóval annyira nem tudom tényleg nagyon drágának számít-e :D

abonett is jó választás lehet

2014. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A "Jókenyér" pékség termékei között van 100 %-os tk kenyér.
2014. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük kedves Filippo a bölcs és hasznos válaszodat.

A ceres az tuti nem 100% teljes kiőrlésű csak 15% tk liszt. [link]

De ugyanilyen mind amivel találkoztam.

Én eszem abonettet és wasát. De ezek már nem kenyerek.

A jó kenyeret nem ismerem. És azt sem hiszem hogy 18 évesek otthon sütögetik a kenyeret.

2014. jan. 12. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
nem 100%os, de legalább finom, van mindenhol, kevés benne a szénhidrát :) szóval szerintem jó választás, ha nem törekedsz a 100%ra
2014. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" kevés benne a szénhidrát "


önámítás?

2014. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kalóriabázis?
2014. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!