Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak hogy esztétiku...

Mennyit fogyjak hogy esztétikusabb legyen a látványom? (Kép)

Figyelt kérdés

60kg vagyok és 156 cm magas! 28 as nadrágot hordok.


Sajnos csak mérlegelek de nem megy lentebb a fránya mérleg pedig 5 hónapja keményen futok-sétálok-taposok-eliptikusozok


2014. jan. 13. 23:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. jan. 13. 23:38
 2/11 anonim ***** válasza:
5kg és no tészta, kenyér, és több zöldség, saláta, csak tiszta víz és naponta 10-20dkg tiszta hús.
2014. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
-8kg
2014. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De sok csaj örülne,ha legalább így nézne ki mint te!

Ha körülnézel a mai fiatal lányok között,vagy egy osztályban,van 3-4-vékony lány a többi túlsúlyos.Neked maximum a hasadon van felesleg,el kell hagyni a szénhidrátbevitelt és mozogni sokat.

2014. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 cli_hlt válasza:

A ketteshez csak annyit tennék hozzá, hogy mozogj is.


Akár csak néhány fekvőtámasz, felülés is sokat jelent. Mostanában nagyon felkapottak lettek a saját testsúlyos, vagy minimális eszközigénnyel rendelkező, otthon is simán végezhető edzések (fegyencedzés, calisthenics, street workout, kettlebell, ...).


Nekem ez nagyon sokat segített, fegyencedzés mellett minimálisan odafigyelve tulajdonképpen annyit eszek amit akarok, 5kg mínusz, és lyukat kellett fúrni az övembe. :) (Ez persze jelentősen emberfüggő, de egy próbát megér.)

2014. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb 5 kilót, de ami még sokkal de sokkal többet segítene, hogy esztltikus legyen a látványod, azok normális, nőies, finomabb, alkatodhoz illő(mondjuk ez senki alkatához nem illik) ruhák. Borzalmas az a gatya is, mellény is, felső is, nagyon kövérít. Ha egy normális ruhában tettél volna fel képet, lefogadom, hogy mindenki atz írta volna, hogy nem kell fogyj. Szóval, igen, mozgás, kajára odafigyelés, 5 kiló minusz és új ruhatár!
2014. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

az, hogy sportolsz szuper kezdés! én is futással meg otthoni edzéssel fogytam 13 kg-t még anno.

de nagyon fontos az evés is, mert sajnos a legtöbb ember manapság nagyon egészségtelenül eszik, össze-vissza, anélkül hogy tudna erről. próbáld egyrészt egészében is csökkenteni a kalóriabevitelt, (nem akarok nagy butaságot mondani, de én úgy tippelem, hogy nekem olyan 1100-1200 körül lenne jó, ha sportolsz is mellé). Ami viszont fontos, ezt tapasztalatból mondom, mert én rosszul csináltam,a cél érdekében csak a kalóriát néztem, és nem az értékes tápanyagokat. szóval ne csak azt olvasd el egy ételen, hogy mennyi az energiatartalma, hanem, figyelj oda nagyon a szénhidrát és zsírtartalomra is! a szénhidrátoknál a legfontosabb, hogy a cukorbevitelt igyekezz minimumra csökkenteni (én szoktam használni pl stevia édesítőt,biztosan ez sem "használ", de egyenlőre nem mutatták ki, hogy káros lenne, mint a legtöbb műédesítő, és kalóriamentes), illetve egyél gyümölcsöket. de azt is módjával, mert azokban meg fruktóz van, ami még gonoszabb a "sima" (szacharóz) cukornál, annyiban jó, hogy édesebb nála, ezért nem eszel meg belőle annyit pl egy almával, mint egy fél tábla csokival. ezen kívül pedig a gyümölcsben rostok és vitaminok vannak. a többi szénhidrátból válaszd a lassabban felszívódókat, pl. teljes kiőrlésű dolgokat, kölest, barnarizst (a rizs egyébként is jobb, mint pl a kenyér. egyél sok fehérjét, leginkább sovány husokból, halból (vigyázz: a szardíniakonzerv nagyon olajos). illetve zsírszegény tejtermékekből, túróból, kerfírből, natúr joghurtból is sok fehérjét nyerhetsz. (nekem ezek amúgy is kedvenceim közé tartoznak, nagyon finomak is ). A zsírral kicsit nehezebb a dolog, igyekezz azt is minimumra küldeni, főleg a zsíros húsok a veszélyesek, plusz a csoki, a vaj, stb. a z olajokban lévő telítetlen zsírok jobbak, de ebből is inkább az oliva olaj az egészséges. a dióban, mogyoróban is van sok értékes alkotó, arra vigyázz, hogy ezeknek is magas az energiatartamuk az olaj miatt. a sok zöldség is rostos, segíti az anyagcserédet, vitaminokat tartalmaz, kalóriát alig, és megszínesíti az étkezéseket :)

szerintem egy átlagos lánynak nem kell drasztikusan ennie, a barátom kondizik és ő csodálatra méltóan betartja, hogy szinte csak "tiszta" ételeket eszik, vagyis olyanokat, amikben a legnagyobb a hasznos tápanyagok aránya (csirkemell, barnarizs, zöldség).én ezt képtelen lennék csinálni, de szerintem, ha a lehető legjobban igyekszel egészségesen enni, meg fog jönni az eredmény. ja, még valami: néha be lehet iktatni, egy-egy csalónapot, mikor eszel pl egy kis csokit, vagy nagyisütit :) persze nem sokat, csak hogy ne érezd azt, hogy teljesen megvonod magadtól :)

a sportról annyit, hogy a futás szerintem az egyik legjobb, mert elég könnyű, nem igazán tudsz rosszat tenni, (hacsak nincs iszonyú lúdtalpad és tönkrement térdízületed). Én imádom, mert tök jó érzés, kikapcsol és kardio típusú edzés, tehát ettől szerintem le fog menni a hasadból :) a súlyzós edzések is jók, de ehhez szerintem kérd valakinek a segítségét, aki elmagyarázza, hogy mi miért jó, mert úgy lesz hatásos. és a lényeg, hogy élvezd a sportot, mert úgy könnyebb lesz az egész! remélem, hogy tudtam segíteni meg kedvet csinálni :) hajrá hajrá!!

2014. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kéne ilyen ruhát hordanod, mivel a hasadon van úszógumi, így roppant előnytelen, hogy a mellény kifejezetten kihangsúlyozza!!


Nem kilókban kéne fogynod, hanem centikben. Normális kaja, életmódváltás és karddió, majd alakformálás.

2014. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én hordok 28 as nadrágot 58 kgval 165 centisen:OOOO
2014. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 167cm és 58kg vagyok és szintén 28-as a nadrágméretem.

Azért kell fogynod,mert a hasi zsír csak így fog lemenni,persze tornázz sokat.

2014. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!