Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor mi a frászt lehet...

Most akkor mi a frászt lehet enni és mit nem? Totál összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Elég combos vagyok és kicsit narancsbőrös is (4-5 kg pluszom van, nem vagyok dagadt, de szeretném eltüntetni).


Zabpelyhet akkor lehet enni vagy nem?

Kávét-teát (cukor és tej nélkül) lehet-e inni?

Teljes kiőrlésű kenyeret lehet-e enni vagy inkább hagyjam a fenébe?

Gyümölcsből mennyit?

Rizsből fehéret, barnát, vadrizst vagy mindegy?


Próbáltam paleozni, de nagyon fáradt voltam. Tejterméket nagyon ritkán eszem. Sok kávét iszok.



2014. jan. 16. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Mindegy, mit eszel, amíg nem állandóan gyorséttermi szeméttel és zacskós-poros műkajával tömöd magad. A lényeg a napirend, megfelelő időben megfelelő mennyiséget kell enni.
2014. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Zabpehely pipa. Kàvé tea ùgy ahogy ìrtad pipa. Tk kenyér pipa. Gyümölccsel vigyàzni. Rizs szerintem mindegy csak hùssal eddig, lassìtja a felszìvòdàsàt.


A szénhidràt a testtömeg 2 x ese legyen kezdetben, és ha nem fogysz mozgàssal és sok feherjevel heti fél kgt akkor csökkentsd a szénhidràtot. Ja és estefelé kerüld a cht, akkor màr inkàbb csak fehérjét egyél

2014. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* edd
2014. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lipton. ***** válasza:
19%
Gyümölcsöt egyáltalán ne fogyassz, rizsből inkább a barnát bár nem sokkal lassabb mint a fehér.
2014. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké...Gyümölcsből elég sokat ettem este :/


Szerintetek így jó lenne a tápanyag elosztás?

1. étkezés: 1 szelet tk kenyér, 2 tojással, paprikával

2. étk.: rizs, zöldséges csirkemellel

3. étk.: egy marék olajos mag

4. étk.: saláta, főtt cékla, párolt káposzta

5. étk.: ugyanaz


Káposztából meg céklából fél kilót is meg tudok enni, nagyon szeretem, nem gond ekkora mennyiség? :/ Ch az is azt tudom, de mégiscsak zöldség...

2014. jan. 16. 23:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, estére még egy kis halat is ehetnék, az van itthon...
2014. jan. 16. 23:11
 7/9 nagyontamas ***** válasza:
66%
A magas glikémiás indexű szénhidrát forrásokat, amik finomított cukrot, gyorsan felszívódó keményítőket tartalmaznak, (cukrok, glükóz, tésztafélék, burgonya, rizs, aszalt gyümölcsök) továbbá a tejtermékeket (kivéve a kemény sajtok) kerüld! A tejnek nem a glikémiás indexével van baj, hanem azzal, hogy magas inzulinválaszt okoz, ami hasonlóan a magas GI termékekhez éhségérzetet, és evéskényszert indukál. Tételesen a zabpehely elmegy, kávé -tea cukor nélkül vagy édesítővel OK. A teljes kiőrlésű kenyér "haszna", hogy nem engedi felszívódni a vitaminokat. Ha már nem tudsz lemondani a kenyérről, és nem akarsz maglisztekből sütögetni, az ALDI-ban és a LIDL-ben is kapható alacsony szénhidrát tartalmú cipó. Ezek nem paleo kenyerek, de fogyás szempontjából jobbak, mint a fehér, vagy a teljes kiőrlésű társuk. Gyümiből ha fogyni akarsz napi 2 db almának megfelelő mennyiségnél állj meg! Rizsből a vadrizs, vagy a Basmati rizs kis mennyiségben (nem paleo). A hal nagyon jó választás! Egyél sok salátát, és bármilyen húst lehetőleg ne zsírosat, és ne zsemlemorzsával panírozva, inkább grillezve. Jó étvágyat, és sikeres karcsúsodást kívánok!
2014. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! :)
2014. jan. 17. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Pedig érdemes lenne visszatérned a paleóhoz, ha fáradékony voltál mellette akkor pláne, mert az már olyan eü. problémát is jelezhet, ami pont paleo mellett rendeződhet.


És az örök mondás ilyenkor is igaz: ha fáradt vagy, egyél (kókusz)zsírt!

Kalóriabevitel fogyás alatt is kell.

2014. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!