Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megnövekedett étvágy esetén...

Megnövekedett étvágy esetén hogy lehet ellenállni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 12:10
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem érdemes "ellenállni". Én akárhányszor próbáltam ellenállni, mindig az lett, hogy nem lettem tele, és összevissza ettem mindent. A végeredmény pedig, hogy sokkal több mindent vittem be a szervezetembe, mintha leültem volna, és megettem volna egy tojásrántottát, ami eltelít, és utána nem vagyok éhes.

Szóval, ha engem kérdezel, akkor inkább ha éhes vagy ülj le és egyél. Ne próbáld néhány falattal elnyomni az éhségérzetet, mert 10 perc múlva úgyis visszatér.

2014. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél, de rost és zsírdús ételeket. Mindkettö segíti az ételek lassabb felszívódását és ezzel együtt a vércukor szintet stabilan tartja. Éhség akkor alakul ki, ha a vércukorszint túl alacsony.
2014. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!