Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehez a magassághoz sok ez a...

Ehez a magassághoz sok ez a kg? Többi lent

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok 156 cm és 64 kg...azt mondják kicsit sok és én sem érzem magam olyan jól a bőrömben..szerintetek mennyit kellene leadnom? És megköszöném ha segítenétek valamilyen edzéstervet összeállítani..:(
2014. jan. 23. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan oszlik el rajtad. Így látatlanban szerintem egy picit sok.

Ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor változtass rajta! Szerintem hagyd el a cukros dolgokat, péksüteményeket, egyél kevesebbet mindenből, ne nasizz és mozogj. 17 éves vagy, gyorsan le fognak olvadni rólad a kilók, ha ezt betartod.

2014. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy ilyen magasan és ennyi kilóval így nézel ki:

[link]


Vagy így: [link]


Állítólag mindkettőnek megegyeznek az értékei a tieddel, mégis óriási a különbség!

2014. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DBN CAT válasza:
foggy kicsit azt mindenki kapja be XD
2014. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Sok, kb 8 kilót kéne leadnod. Sportolj sokat, egyél tudatosabban. Vagy nőlj még 16 cm-t. Amelyiket egyszerűbbnek látod.
2014. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első hozzászólónak..a második hozzászólónál sajnos a képet nem adja be de szivesen megnéztem volna..:/
2014. jan. 23. 15:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Haha nőlnék én... Ha bírnék..neked meg ajánlom hogy fogd be a pofád vagy lődd le magad amelyik jobban esik ;)
2014. jan. 23. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem hozza be?

Ezt se?

[link] - a pasik 99 %-a szerintem nem rúgná ki az ágyából, pedig hasonló arányokkal bír.


Ez is azt mutatja, hogy NEM a magasság-kiló arány az, ami leginkább számít, hanem a testzsírszázalék és az izomarány (na meg az alkat).


(Egyébként az l nem kell oda. Nőnék.)

2014. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nana. Ezek a mai fiatalok nem értik a viccet. :-)

Egyébként edzéstervet bármelyik edzővel rendelkező teremben állítanak neked össze. Amúgy ha már futsz pl egy héten háromszor-négyszer fél óra-negyven percet, már jó vagy.

2014. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok,hasonló magassággal és súllyal,és tényleg nagyon nem mindegy,hogy miként oszlik el rajtad,illetve,hogy ez csak zsír vagy izom is.

Pl:kb fél éve még szóvá tették,hogy fogynom kéne egy picit,ezzel egyet is értettem,elkezdtem tornázni.Súlyra csak 2 kiló ment le,centiből viszont annál több és jó kemények lettek a combjaim,azóta pedig azt mondják,hogy le kéne állnom a tornával,mert lassan elfogyok,úgyhogy ezt nem lehet súlyban mérni.

2014. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos így sem hozza be szerintem azért mert telefonon vagyok mert nem jó most a netem...valami másfajta oldalról ha küldenél képet azt lehet hogy behozná de nem tudom..:/ ja és nagyon szépen köszönöm a válasszokat..:) rozs kenyeret ettem vacsira remélem nem hízok tovább..:D
2014. jan. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!